Привітання з Новим Роком 2016

...

Привітання з Новим роком деколи чекаєш не менш свята. Іноді складно розібратися, чого хочеться більше - послати власне Привітання з Новим роком або, навпаки, отримати від близької людини лист з теплими побажаннями.
Кожен раз, коли настає передноворічна метушня і голова забита думками про подарунки, святковому столі і списках покупок, не просто виділити хвилинку і написати Привітання з Новим роком. Найнеобхідніші та правильні слова як на зло зникають, в голові залишається набір шаблонних фраз, явно негідних того, щоб бути прочитаним Вашими близькими і рідними людьми. Але ж так хочеться, щоб поздоровлення до Нового року вийшло дійсно приємним, і у людини, його отримав, піднявся настрій, заграла посмішка і заблищали очі.
Складаємо Привітання з Новим роком +2016

На щастя, вирішити проблему браку часу, натхнення або таланту можна. Існують прості правила, за допомогою яких не складно створити навіть саме незвичайне поздоровлення на Новий рік 2 016.
Щирість у привітанні з Новим роком +2016

У першу чергу, нам знадобиться щирість. Навіщо відправляти гарні поздоровлення на Новий рік 2 016 людям, до яких ми не відчуваємо по-справжньому теплих почуттів? До речі, це абсолютно не означає, що потрібно обділяти увагою ненависних начальників або колег, але для них ми використовуємо інший метод.
Папір і олівець

Нам знадобиться аркуш паперу, можливо, навіть кілька, і олівець. Чому олівець? Можливо тому, що не завжди привітання з Новим роком виходить написати відразу і без помилок. У момент, коли вас відвідає муза, одного листка може і не вистачити.
Теплі спогади - запорука гарного поздоровлення на новий рік 2 016

Головним інгредієнтом у створенні поздоровлення на Новий рік 2 016 є емоції і спогади про людину, для якого воно пишеться. Не завжди їх виходить викликати швидко, тому потрібен час, тиша, спокійні думки. Слова самі почнуть лягати на папір, потрібно тільки трохи почекати.
Розумна стислість

Втім, твір нам з вами теж не потрібно. Поздоровлення до нового року 2016 повинні бути в міру короткими та змістовними. Інакше вони стануть схожі на листи.
Як бачимо, завдання не занадто складна, якщо ви володієте часом, а ті, для кого ви пишете привітання на Новий рік 2016, справді близькі вам.
Привітання з Новим роком 2016 у нас на сайті

Однак повернемося в наш божевільний ритм життя, в якому часто немає навіть однієї вільної хвилинки, а адже поздоровлень на Новий рік 2016 все одно треба придумати.
І в цей момент вам знову знадобиться наш сайт, на якому зібрано величезну кількість вітальних текстів, віршів, смс повідомлень, зручно згрупованих за кількома групами. Вітання на Новий рік 2 016 вже готові і чекають, поки Ви виберете підходящий вам варіант.
Що у нас є і що ми готові Вам запропонувати. Звичайно ж, ми підготували поздоровлення в прозі, не забули про поздоровлення зі старим Новим роком та склали чималу кількість віршів. Ми подбали про тих, кому потрібні смішні та прикольні тексти, хто любить посилати поздоровлення через смс і для кого важливі офіційні слова. Само собою, особливу увагу приділено привітань колег і директорів. Незабутні "З Новим Роком" поздоровлення ми припасли для коханих і єдиних.
Ми приготували тексти навіть для таких адресатів, кому складно написати красиве Привітання з Новим роком. Але найголовніше, у нас ви знайдете теплі слова для самих близьких і рідних людей.

 

...