Конкурси для школярів

...

Шкільні роки чудові ... Коли, як не в часи шкільних років можна попустувати як слід! ? На нашому сайті Ви знайдете безліч цікавих конкурсів для школярів, які прикрасять будь-який захід або свято!

Ех, яблучко
Для участі у конкурсі запрошують кілька пари. Кожній парі дають по два яблука, одне дівчині, інше хлопцю. За сигналом ведучого дівчина починає годувати хлопця яблуком, а хлопець її своїм. Виграє пара, яка швидше з'їдає свої яблука.

Боксери
Для конкурсу запрошуються два хлопця і два помічники. Хлопці виходять на ринг. До їх поясу прив'язуються мотузочки, за які будуть триматися помічники. Завдання помічників полягає в тому, щоб направляти свого боксера. Виграє той боксер, який першим завдає три легких удару.

Влучність стрілка
Даний конкурс краще проводити на вулиці взимку, коли лежать замети. Кожному гравцеві вручається по паличці, бажано з загостреним кінцем. Гравець кидає паличку в невеликий замет так, щоб вона вийшла з іншого кінця замету.
У кого буде більше влучень, той і виграв.

Гудзички
Для участі в конкурсі запрошується кілька пар «хлопець-дівчина». Дівчині видається одяг з великою кількістю гудзиків, а хлопцеві - рукавиці. Завдання хлопців полягає в тому, що вони повинні застебнути якомога більше гудзиків на одязі партнерки.
Хто швидше застібає, того й оголошують переможцем.

Влуч у ціль
Гравці діляться на дві команди і отримують від ведучого м'яч. Завдання гравців першої команди полягає в тому, що необхідно вибити якомога більше учасників іншої команди, потрапивши в них м'ячем. У другої команди та ж мета.
Однак якщо гравець ловить м'яч в руки, це не означає, що його вибила, навпаки, він отримує привілей кидати м'яч. Команда, у якої після закінчення часу залишиться більше гравців, виграла.

Частини тіла
Гравці стають по колу. Ведучий виносить капелюх, яка наповнена папірцями. На кожній папірці написана якась частина тіла. Кожен гравець витягує папірець і доторкається рукою до тієї частини тіла, яка позначена на даній папірці. Так роблять всі гравці.
Однак коли ведучий йде вдруге по колу, то гравці повинні показувати частини тіла вільною рукою. Виходять досить цікаві пози.

Коні
Учасники розбиваються по парах. Дівчата беруть хлопців за коміри, граючи роль наїзників. Хлопці - коні. Дівчата намагаються штовхати хлопців так, щоб збити їх з ніг. Та дівчина, якій першій вдалося збити з ніг свого хлопця, отримує приз.

Футбол
Гравці розбиваються на дві команди. Кожній команді вручається по повітряній кульці. У залі встановлюються ворота. Гравці починають грати у футбол. Одна не одним кулькою, а двома: кожен своїм. Хто заб'є більше м'ячів у ворота суперника, той і виграв.

Ми в будиночку
Учасники розбиваються на дві команди. Кожній команді вручається гімнастичний обруч. Завдання гравців полягає в тому, щоб вмістити в обручі якомога більше людей. Команда, якій вдалося це зробити, виходить переможцем і отримує приз.

Дострибатися до фінішу
Всі гравці розбиваються по парах. Кожна пара по черзі має право вчинити один стрибок. Виграє та пара, яка швидше за інших дострибатися до фінішу. Важливо пам'ятати, що стрибки відбуваються не на швидкість, а по черзі, на довжину дистанції.
Пара популярна серед підлітків. Вона служить відмінною зарядкою.

 

...