Сценарій святкування повноліття «День Непослуху»

...

Сценарій підходить для святкування повноліття дівчини 16 - 18 років. Текст запрошень пишеться дитячим почерком, в оформленні використовуються дитячі малюнки.

Кімнату прикрашають повітряними кулями, на диванах, стільцях і кріслах кладуть ляльок, м'які іграшки, м'ячі. На стіну вішають газету з дитячими фотографіями іменинниці. Іншу стіну прикрашають «парканом», зробленим з шматків ватману.

Ведучий вимовляє привітання на адресу іменинниці, і гості піднімають келихи.

Ведучий: 18 років - це прощання з дитинством, початок дорослого життя. Тому це свято ми відзначимо так, як не відзначали ніколи, будучи дітьми. Оголошуємо День Непослуху! Сьогодні ми будемо веселитися і пустувати. А ще ми будемо писати на паркані все, що захочемо. Я прошу гостей підійти до паркану і написати нашої іменинниці свої побажання. (Гості пишуть на паркані привітання).

«Естафета з пустушками»

Ведучий пропонує згадати процес дорослішання. Проводиться гра, учасники якої повинні виплюнути пустушку якнайдалі. Переможцю вручають приз - яскраву пустушку.

«На стільці»

Ведучий розповідає присутнім про те, яке велике значення грали в нашому дитинстві стільці. Будучи дітьми, ми добиралися за допомогою них до далеких куточків шаф і сервантів, де були заховані солодощі. Ми будували зі стільців цілі замки. Багатьом доводилося співати пісні і розповідати віршики, стоячи на стільці.

Гості витягають з коробки смужки паперу, на кожній з яких написана 1 рядок дитячого вірша. Потім гості стають по 4 людини на стільці і читають вийшов вірш.

«Як це було»

Учасникам вручаються фанти, в яких написано, що вони повинні показати: як іменинниця вчилася ходити; як кликала маму, сидячи на горщику; як відбирала улюблену іграшку; як вимагала купити їй іграшку в магазині і т. п.

«Подарунки»

Гості дістають з коробки картки, на яких написані назви подарунка. Іменинниця витягає з іншої коробки картку, на якій написано, що вона буде робити з подарунком.

«Дочки-матері»

У конкурсі беруть участь дівчатка. Учасниці розділяються на дві команди з однаковою кількістю гравців. Кожній команді дають бант. Перша учасниця з кожної команди зав'язує бант другий, яка розв'язує бант і зав'язує його третьою. Остання учасниця зав'язує бант першою. Перемагає команда, яка впорається швидше.

«Чарівний мішок»

Гості, танцюючи, передають один одному коробочку. Коли музика припиняється, той, у кого опинилася в руках коробка, дістає з неї, не дивлячись, у всередину, яку-небудь річ і одягає її на себе. Потім гра продовжується.

«Дитячі пісеньки»

Ведучий зачитує визначення дитячих пісень, а гості вгадують їх, а потім співають.

Завдання:
- Пісня про оточеному водою ділянці суші, жителі якого живуть щасливо і харчуються тропічними фруктами («Чунга-Чанга»);
- Пісня про транспортний засіб світло-синього кольору («Блакитний вагон»);
- Пісня, в якій стверджується, що погана погода не може зіпсувати святковий день («Неприємність цю ми переживемо»);
- Пісня про те, як кошлате тварина виконує музичну композицію, засмаги на сонці («Я на сонечку лежу»);
- Пісня про рослину, яке виросло в дикій природі і було зрубано мужиком («У лісі народилася ялиночка»);
- Пісня про маленькому зеленому істоті («У траві сидів коник»);
- Пісня про те, як приємно марширувати з колективом однодумців («Разом весело крокувати»).

 

...