Новорічний сценарій для старшокласників

...

Сценарій свята для старшокласників, присвяченому Новому року. Цей сценарій являє собою літературну композицію, яка допоможе кожній дитині побачити роль Діда мороза і Снігуроньки в його житті. Улюблені персонажі. Що може бути краще!

Ведучий 1. Добрий вечір всім присутнім у цьому залі!

Ведучий 2. Здрастуйте шановні гості!

Ведучий 1. Здравствуйте все, хто прийшов у цей зал, і навіть ті - хто спізнився на бал. Всіх ми вітаємо, запрошуємо всіх нехай у цьому залі звучить тільки сміх!

Ведучий 2. З Новим роком, з новим щастям ми вітаємо знову вас. Свято веселий і вечір прекрасний нам починати пора.

Ведучий 1. Слухайте! Ніби в чарівному сні, в школі сьогодні засяють вогні, музика тут зазвучить і сміх вечір святковий сьогодні для всіх.

Ведучий 2. Хто любить сміх, хто вміє жартувати нехай завітає в цей зал. запрошуємо всіх, запрошуємо всіх на новорічний карнавал.

Ведучий 1. Святковий, веселий, лікуючий посмішок повний на кожному обличчі. Зимовий, радісний, хвилюючий він не повторюється двічі.

Ведучий 2. Слухайте, слухайте вищий наказ: час веселитися, радіти нам час. в того, хто виконає приписи ці, нині збуваються мрії все.

Ведучий 1. З Новим роком ми вас вітаємо, щастя всім ми вам бажаємо, щоб прожити вам цей рік і сумний, і без бід, щоб охоче працювали, ну а в свято веселилися. І успіхів вам у справах, посмішок усім на вустах.

Ведучий 2. Ось таке вступне у нас слово, почали ми всі чудово, ну а тепер ми просимо всіх, щоб у залі був і шум, і сміх, щоб ви артистів зустрічали і щиро їм аплодували. Ми ж не одну ніч не поспали і казку вам приготували, вибачайте, якось не в лад, бо казка ця на новий лад.

Ведучий 1. Ми ж вас просимо, ви не спите! Тупцюйте в залі і свистіть! Під ялинкою на хвої вже сидять казкові герої, запросимо їх ми в цей зал на святковий карнавал.

Ведучий 2. Послухай пора нам замовкнути і нашу казку почати! І так, чудову казку про червону шапочку і сірого вовка нам показують заслужені артисти нашої школи учні 9 класу

(Казка)

Ведучий 1. Дякуємо 9 класу за їх казку. наша святкова новорічна програма триває. тому більше жартів, більше сміху, дозволяється у нас, все танцюйте, веселіться, бо прийшов для цього час.

Ведучий 2. Сьогодні весело у нас, ми Новий Рік зустрічає, і всіх, хто завітав до нас ми гаряче вітаємо.

Ведучий 1. Чекає сюрпризів всіх у рік новий, на рік _____! 11 класів школи скоро вже кінчати будуть, клопоти одні ... не турбуйтесь, атестати видадуть в червневі дні!

Ведучий 2. Важко буде вам вступати в інститути на рік ___! Клопоти ваші цілком марні, хочу дати пораду ввічливо: вас чекає в новому році безліч добрих, світлих змін, тому працюйте, не лінуйтеся і проб'є удачі дзвін!

Ведучий 1. З Новим роком, клас десятий! щастя вам! тепла в будинку! добрих справ вам, добрих друзів і оцінок найкращих, будьте ви здоров'ям сильні, сильні, мужні, працьовиті.

Ведучий 2. Шолом найкращі вітання класу ми дев'яти! нехай любов вам серце гріє, все життя і скрізь, і скрізь! да не згасне в вас надія, поважають завжди люди!

Ведучий 1. Нехай дівчат краса не в'яне. Нехай цвіте розкішно доля! нехай на всіх любові стане, як рослинам сонця в полі!

Ведучий 2. Вчителям своїм бажаємо, щоб було взаєморозуміння, щоб високим урожаєм проросло наук насіння!

Ведучий 1. Вам бажаємо у новому році справи нові почати, і такі, щоб аж гриміла про справи ваші наполегливі!

Ведучий 2. Нехай життя в країні стане і стабільним, і заможним, щоб життя, нам богом дане, міг прожити гідно кожен! Разом: з Новим роком! З новим щастям! З Новим роком вас вітають співучі голоси нашої школи

Ведучий 1. Пора покликати тих, без кого нового року не буває я думаю, що всі здогадалися про кого йде мова? Тому всі разом, дружненько покличемо: «Дід мороз! Снігуронька »

(До зали заходять Дід мороз і Снігуронька)

Снігуронька: Добрий вечір, дорогі друзі! З Новим роком! З новим щастям! Дозвольте вас привітати і кращого у світі щиро побажати!

Дід мороз:
Дай, боже, в добрий час,
Щоб добро гостювали в вас!
Щоб багато всього було
Щоб життя ваша цвіло.
Сіємо, віємо, посіваю.
З Новим роком вас вітаємо!

Снігуронька:
Нехай рік новий у кожну школу
Принесе добра достатньо,
Повно сонця, повно сміху
Всім на радість і задоволення.
Від душі прийміть вітання
І найкращі побажання:
У здоров'я жити всім -
І великим, і малим!

Дід мороз:
Нехай збудуться ваші мрії
Все в цьому році,
Нехай усміхається вам доля
На кожному кроці!
Щоб в щасті і здоров'ї
Від тепер йшов ваш час!
З Новим роком!

Ведучий 2. Ну ось Дід Мороз і Снігуронька на місці. Можна переходити до розваг.

Ведучий 1. Ой, а я сніжинку спіймала, треба загадати бажання.

Ведучий 2. А яке?

Ведучий 1: Слухай! Я все життя мріяла побувати на справжньому балу, ну хоч 5 мінуточек, щоб там були справжні красуні, принци та «вальс».

Ведучий 2. У новорічну ніч всі бажання збуваються, тому буде тобі вальс.

(Танець «вальс» від учнів ___ класу)

Ведучий 1. Ну і як тобі сьогоднішній вечір?

Ведучий 2. Здається нормально! але хочеться чого супервеселого.

Ведучий 1. Тоді час перейти до ігор, конкурсів та розваг.

(Проводяться ігри, конкурси та розваги)

 

...