Викуп нареченої - конкурси для нареченого

...

Старовинний російський звичай - викуп нареченої - не втратив своєї актуальності і сьогодні. З такими обрядами весілля проходить набагато цікавіше. Наречений з друзями приїжджає до будинку коханої, і тут подруги нареченої починають «випробовувати на міцність» майбутнього чоловіка і його команду. Ось, які завдання пропонують дівчата прибулим кавалерам.

Поцілунок нареченої
Напередодні викупу на великому ватмані подруги нареченої і вона сама залишають відбиток губ. Запропонуйте це зробити ще й дідусеві або молодшому братикові. Цей лист пропонується розглянути нареченому і визначити, який відбиток помади належить його майбутній дружині. Забавно буває, коли виявляється, що поцілунок, який вибрав молода людина, взагалі залишений чоловіком. І знову за кожну невірну варіант друзі розплачуються грошима.

Вибирай суджену
За закритими дверима ховають наречену та ще 3-4 жінок різного віку. На палець руки кожної дами прив'язують нитку, інший кінець якої виставлений під двері. Наречений вибирає нитку, смикає за неї, і до нього виходить та з «претенденток», яку, не дивлячись, вибрав кавалер. Щоб не було нарікань, нитки краще взяти різних кольорів. Якщо хлопець не вгадав - він повинен викупити у подружок наречену.

Знайди помилку
Свідок пропонує всім перевірити, наскільки грамотний попався наречений її подрузі. Над дверима кімнати, в якій сидить суджена, висить плакат: «У цій кімнаті нудиться синеокая дівиця». Свідок має вказати будь-який колір очей, крім тих, які насправді у нареченої. Якщо наречений здогадається - він молодець, якщо буде шукати граматичну помилку, то доведеться йому відкуповуватися.

Позолоти стіл
Наречена сидить за столом, з боків від неї - діти. Нареченому пропонується викласти викуп за свою улюблену: на кожен кут столу і на середину. Ледве він кладе гроші на кут, діти починають стукати по столу, та так, що купюри і монети падають на підлогу, а дітлахи при цьому голосять: «Мало! Жадина! Давай ще! »Дружки збирають гроші з підлоги, додають нові і так до тих пір, поки присутні не порахують, що грошей достатньо.

Я пам'ятаю всі
Подружки заздалегідь роблять з кольорового паперу ромашку і на кожній пелюстці пишуть якесь число. Завдання нареченого здогадатися, що несе в собі кожна пелюстка, це може бути і пам'ятна дата і якісь фізичні параметри. Якщо майбутній чоловік з друзями не змогли дати правильну відповідь, за кожну пелюстку платиться викуп.

Папа Карло
Якщо є можливість, приготуйте невелика поліно, пилку, ніж гостріше. А тепер запропонуйте нареченому показати, як він вміє стругати дітей, чи вийде у нього дитя красиве і розумне, як Буратіно. Який би не був результат, всі подружки нареченої дружно кричать: «А дитина-то - вилитий тато!» Сміх та веселі примовки забезпечені!

Сліди
Дівчатам потрібно намалювати крейдою на сходах сліди таким чином, щоб нареченому було складно по них пройти. Завдання - подолати сходовий марш строго по слідах, а за кожен промах молодий чоловік посипає слід дзвінкої або шарудить валютою. Якщо друзі в нареченого спритні, вони можуть нести його на руках так, щоб він тільки потрапляв своїми ногами в намальовані сліди. Але давати таку пораду не слід - нехай самі здогадаються.

Рушник
Нареченому дають рушник і ставлять перед ним завдання: зав'язати на ньому вузол так міцно, як сильно він любить свою обраницю. Повірте, молодий чоловік докладе максимум зусиль. Коли вузол перевірять подружки, свідок пропонує наступне завдання: розв'язати цей вузол так швидко, як легко чоловік буде вирішувати всі проблеми своєї сім'ї. Тут вже йому і справді доведеться попітніти.

 

...