Сценарій дня народження «Ювіляр»

...

Сценарій призначений для проведення ювілею чоловіка. Доручити проведення святкового вечора краще будь-кому з друзів іменинника.

Ведучий за столом пропонує батькам ювіляра або іншим близьким людям сказати привітання. Потім ведучий сам вітає ювіляра і пропонує підняти гостям келихи.

Ведучий оголошує вікторину «Чи знаєш ти ювіляра?». Той з гостей, хто правильно відповість на питання першим, отримує жетон або цукерку. Володар найбільшої кількості жетонів отримує приз - фотографію іменинника з його особистим автографом.

Можливі питання:
1. У який день тижня народився ювіляр.
2. Де відбулася ця подія?
3. Яке тоді був час доби?
4. Яку освіту має ювіляр?
5. У якому році його призивали в армію?
6. Де він познайомився зі своєю дружиною?
7. В який день відбулося весілля?
8. Назвіть вік дітей ювіляра.

Ода імениннику
Пропонуються готові рими, використовуючи які потрібно скласти вірш. Можна запропонувати, наприклад, наступні рими: ювіляр, дар, пожежа, маляр, школяр, футляр, радар, удар. Після невеликої перерви поети читають ювіляру свої роботи. Ведучий визначає кращу оду за силою оплесків. Її творцеві вручається медаль «Кращий поет».

Конкурс бешкетних частівок
Ведучий пускає по колу паличку, яку гості передають з рук в руки під музику. Коли мелодія обривається, той, у кого опинилася в руках паличка, виконує частівку. Гостю, чия частівка викликала найбільше сміху, дають медаль «Найвеселіший гість». Тексти частівок можна написати на картках і роздати їх гостям заздалегідь.

Танцювальний конкурс
Ведучий садовить учасників на стільці, включає записи вальсу, циганочки, танго, льотки-енки, російської, твісту, шийка, рок-н-ролу, лезгинки тощо тривалістю по 15-20 секунд. Гості, які виявили бажання брати участь у конкурсі, повинні будуть танцювати, не встаючи зі своїх стільців. Учасник, який отримав найбільше оплесків, нагороджується медаллю «Кращий танцюрист».

Ведучий оголошує тост за дружину ювіляра і надає їй слово. Потім він пропонує гостям дізнатися, яким іменинника представляє його дружина. Для цього їй зав'язуються очі, вручається великий аркуш паперу, і вона малює портрет свого чоловіка. Ведучий демонструє портрет гостям і дарує імениннику. Потім він пропонує перевірити уважність самого ювіляра. Для цього запрошується кілька жінок. Імениннику зав'язують очі, після чого він повинен визначити руку своєї дружини.

Робиться невеликий танцювальний перерву. Господиня подає десерт, і гості повертаються до столу.

Конкурси для чоловіків
Учасникам видають по шматочку льоду, який треба розтопити. Той, хто зробить це першим, нагороджується медаллю «Найбільш гарячий чоловік».

Над головами учасників розташовують палицю, до неї прив'язують яблука. Потрібно підстрибнути і відкусити яблуко без допомоги рук. Того, хто першим відкусить яблуко, нагороджують медаллю «Найбільш спритний чоловік» і яблуком.

До сидінь стільців прив'язуються повітряні кульки. Треба розчавити кульку, сівши на нього. Чоловік, який виявиться найбільш наполегливим, отримує повітряна куля в якості призу.

 

...