Новорічні конкурси за столом

...

Веселощі в новорічну ніч триває нескінченно: починається задовго до бою курантів, а закінчується, м'яко кажучи, «за північ». Весь цей час активно рухатися зможе не кожен професійний спортсмен, а щоб гості за столом не занудьгували, з ними потрібно пограти або провести кілька кумедних конкурсів.

У баночку
Для наочності на стіл можна поставити трилітрову банку. Завдання всіх сидячих по черзі називати будь-які предмети, які помістяться в тару. Конкурс можна ускладнити, якщо сказати, що ці предмети повинні бути якимось чином пов'язані з Новим роком. Тоді починається найкумедніше. Гості називають предмет і аргументовано доводять, що це річ новорічна.

Новорічний алфавіт
Кожен сидить за столом повинен привітати всіх гостей, але його тост починається з конкретної букви з абетки. А вибирати не доводиться - алфавіт знають всі, так що букви йдуть строго по черзі. Забавно спостерігати, як деякі герої намагаються згадати, що за буква дісталася йому.

Що у вас в штанцях
Розсівшись за столом, гості витягають з мішка ведучого газетні цитати. Цікавіше буде, якщо замість мішка склеїти такий конверт-штанці. Гість піднімається й артистично заявляє: «А у мене в штанцях ...» Кінцем пропозиції служить фраза, яку він вивудив. Звичайно, ведучому доведеться попередньо постаратися, але результат того вартий.

«А» і «Б» сиділи за столом
Конкурс проводиться між командами, кожній з яких пропонується вибрати будь-яку букву алфавіту. А тепер кожна команда по черзі називає відомі їй страви, які починаються на її букву. Перемагають ті, хто відповів останнім.

Новорічний тост
Гостям роздають картки з різною абревіатурою. ТАСС, ЖКГ, МВС, ОКА, ГИБДД, ВПС і т. п. Завдання конкурсанта підготувати короткий тост, слова якого будуть починатися з цих букв. Тостами п'є до дна, решта - на підтримку кращого тосту.

Шоколадка
Ведучий умовно ділить стіл на дві команди, кожній з яких видає по шоколадці. Завдання учасників відкусивши шматочок, передати шоколад сусідові, але не зачепивши його руками. Перемагає команда, яка першою з'їсть шоколадку, нікого не обділивши при цьому. Останній учасник робить знак і вся команда дружно кричить: «З Новим роком!»

Солодка парочка
Гра йде по колу. Кожен учасник називає знамениту, відому, казкову або реальну пару. Ведучий заводить розмову і каже: «Дід Мороз і Снігуронька». А далі кожен демонструє свій інтелект. Перемагає в конкурсі той, хто назве останню пару.

У зоопарку
Кожен учасник пише на листочку назва тварини і кладе в загальну коробку. Тепер будь-який бажаючий витягує одну записку і, не читаючи, прикріплює її собі на чоло. Задаючи навідні запитання глядачам, він повинен вгадати, яка тварина представляє. Далі шанс надається наступному гостю і т. д.

 

...