Конкурси на ювілей

...

Ювілей - важлива дата в житті кожної людини! Надайте свята особливої ​​урочистості і веселощів за допомогою цікавих конкурсів, які гідно оцінять всі запрошені! Ми раді допомогти Вам у цій важливій справі!

Злови метелика
Для участі у конкурсі запрошуються два гравці, кожному з яких вручається за великим Сачку на довгій палиці. Разом з цим їм вручається по повітряній кульці. Завдання гравців полягає в тому, щоб зловити один одного в сачок, не впустивши при цьому куля.
Конкурс доволі кумедний і доставляє задоволення не тільки гравцям, а й гостям.

Коробок на носі
У конкурсі може брати участь як одна людина, так і декілька. Кожному гравцеві необхідно надіти на ніс порожній сірникову коробку, причому надіти його варто щільніше. Далі кожен гравець за допомогою руху м'язів обличчя повинен примудритися зняти зі свого носа коробок.

Просмикни гудзичок в петлю
Для конкурсу знадобиться кілька пар «дівчина-хлопець». На всіх одягаються фартухи. Але у дівчат в центрі фартуха пришита гудзик, а у хлопців - петля. Завдання кожної пари - протягнути гудзик в петлю.
Рухи, які будуть проробляти пари, щоб протягнути гудзик в петлю, розсмішать всіх.

Двоє заодно
Для конкурсу необхідно парна кількість гравців і ведучий. Всі гравці розбиваються по парах. Кожну пару пов'язують за руки так, що ліва рука одного учасника виходить пов'язаної з правою рукою іншого учасника, а друга рука залишається вільною.
Далі кожній парі доручають якесь завдання. Наприклад, зав'язати подарунок на бантик. Та пара, яка справляється першої, виходить переможцем.

Стрічечки поцілунку
Для конкурсу знадобиться кілька стрічок однакового кольору і довжини. Ведучий складає все стрічки так, щоб краї збігалися, потім стискає в кулак середину складених стрічок, а їх кінці довільно опускає вниз.
Кожен гравець повинен взяти по кінцю стрічки. Потім ведучий розтискає кулак, а пара яка тримається за різні кінці однієї і тієї ж стрічки, повинна поцілуватися.

Тільки без рук!
Гравці діляться на дві команди. Їх завдання полягає в тому, щоб без допомоги рук перенести з одного кінця кімнати в інший круглі предмети, наприклад, м'ячі. Гравці можуть затискати їх між колінами або придумати інший спосіб.
Команда, яка швидше перенесе свої м'ячі в інший кінець приміщення, виграє.

Ложки
У центрі залу ставиться табуретка. У кожної ніжки цієї табуретки стає по одному гравцеві, в руках якого алюмінієва ложка. Всі гравці стають спиною до табуретці і, відповідно, один до одного.
Потім по команді ведучого гравці відходять на три кроки від табуретки і повертаються. Після цього ведучий дає ще один сигнал, після якого кожен з гравців повинен постаратися покласти свою ложку на стілець першим.

Скоромовки
Всі гравці сідають на стільці у два паралельних ряди. Ведучий говорить одному з гравців на вухо скоромовку. Цей гравець повинен передати скоромовку поруч що сидить і так далі. Останній гравець повинен встати і почути Вимовити скоромовку, яку зрозумів зі слів свого сусіда.
Та, команда, чиї гравці найбільш правильно вимовлять скоромовку, перемогла.

Рибки
Всі гравці діляться на дві-три команди. Кожному гравцеві прив'язується нитка до поясу, на кінці якої повинна бути прикріплена паперова рибка. У кожної команди повинні бути рибки свого кольору.
Завдання гравців тієї чи іншої команди наступити на рибку учасника іншої команди. Та команда, у якої будуть зірвані всі рибки, вважатиметься програла.

Прокотися на м'ячі
Всі гравці діляться на дві команди, капітану кожної команди вручається м'яч. Кожного гравця беруть по руки два інших, а його ноги ставляться на м'яч. Завдання полягає в тому, щоб наступаючи на м'яч, дійти до кінця залу.
Виграє та команда, гравці якої швидше дійшли по м'ячу до кінця залу.

 

...