Тост для дружини

...

Та, яку люблю, називається улюблениця. Та, з якою я сплю, називається коханка. Та, з якою живу, називається дружина.
За дружин, які в одній особі об'єднують всі кращі жіночі якості!

Гінеколог запитує вагітну жінку: «Який резус-фактор у вашого чоловіка?». Вона червоніє: «Не знаю, напевно, сантиметрів 15». За дружин, які завжди знають групу крові свого чоловіка.

Краще пізнати гіркоту втрати коханої, ніж радість придбання дружини. З першої горі на раз, з іншого - морока на все життя.
Так вип'ємо ж за улюблених дружин, з ними мороки менше!

Жінка вийшла заміж з умовою, що один раз на рік чоловік її буде відпускати на всю ніч. Живуть добре, йдуть роки, а дружина один раз на рік йде кудись з ночівлею. Вирішив чоловік простежити - куди ж дружина ходить. Пішов одного разу за нею. Вона зайшла в дрімучий ліс, перетворилася на змію і шипіла всю ніч. До ранку обернулася людиною і повернулася як ні в чому не бувало додому. «Так давайте ж вип'ємо за тих дружин, які вдома не шиплять! »

Один солдат пристрасно мріяв стати генералом. Він буквально ліз геть зі шкіри, служачи своїй країні, за що отримав безліч бойових нагород і чимало медалей орденів. Однак звання генерала йому ніяк не давали. І ось одного разу солдатів закохався в одну дівчину і вирішив плюнути на свою військову кар'єру і давню мрію. Але як тільки молоді люди одружилися, повідомило герою нашої історії, що його підвищують до звання генерала. Хочу випити за мою дружину і всіх дружин своїх чоловіків, завдяки яким досягаються наші найзаповітніші мети!

Античний мудрець радив одружуватися. Він говорив: «Якщо пощастить - станеш щасливим, не пощастить - філософом ... ». Мені пощастило, філософом я не став, а от щастя у мене є, завдяки моїй коханій дружині, яка підтримує мене і надихає. А що чоловікові ще треба?!
Люба, я хочу побажати тобі вічної краси. Для тебе це буде неважко, бо, скажу гостям по секрету, ти дружна з богинею любові Афродітою. А краса жінки - це половина її здоров'я. Я бажаю тобі другої половини, і ти будеш безсмертна. Спасибі тобі за твою доброту. Жити поруч з тобою - це прекрасно. Так що, зупинись, мить ... З днем ​​народження, люба!

Що приховувати, чоловіки народжуються із задатками поверхневих сластолюбців, а жінки - з вірністю Сольвейг. О, моя Сольвейг! О, моя богиня, люби мене, чекай мене, будь моєю зіркою, моєю опорою, моїм промінцем, прощай мене. А я схиляюся перед тобою і дарую тобі своє серце.
- Я приймаю твоє оголене серце в цьому хвилюючому букеті гіперболи, самоіронії, фантазії, лицедійства, приправленому ароматом поезії. Спасибо. Я люблю тебе!

На Таїті з 365 днів у році 350 сонячних. Чому? Тому, що таітянкі спекотні, як Африка, пристрасні, як Сахара, і своїм темпераментом зігрівають повітря.
За дружин, які забезпечують хорошу погоду в сім'ї!

Жили два брати - розумний і дурень. До того староста дошкуляв їх поборами, що не витерпів розумний брат, убив старосту і в яму закопав. Спохватилися люди в селі - куди це староста запропастився. Дурень і каже:
- А його мій брат убив і в нашому дворі закопав. Як почув це розумний брат, труп в інше місце зарив, а в яму козла спустив. Зібралися селяни і кажуть дурневі:
- Лізь в яму, показуй, ​​де староста! Поліз дурень, покрутив козла туди-сюди і кричить:
- Гей, люди добрі, у нашого старости скільки рогів було?
- Анітрохи! - Поспішно викрикнула вдова старости.
- Тоді це не наш староста! - Озвався з ями дурень.
- У цього - роги.
- Звичайно, тоді це не він, - зніяковіло пробурмотіла вдова. Так вип'ємо ж за вірних дружин!

Якщо є у мене в житті світлий куточок, то це мій дім і моя дорогоцінна половина. Завдяки їй моєму серцю завжди тепло. Пропоную випити за джерело мого горіння, за її добре, благородне серце!

 

...