Сценарій до 8 березня для дітей «Сьоме почуття»

...

Шоу-гра «Сьоме почуття» для учнів початкових класів, дозволить створити святковий настрій і допоможе учасницям проявити себе в різних конкурсах.

Ведучий: Ми раді вітати вас на нашій шоу-грі напередодні весняного свята 8 березня - свята уваги, ніжності і любові до всього жіночої статі. Наш жартівливий свято «Сьоме почуття» присвячений прекрасним представницям слабкої статі. Зустрічайте!

(Виходять учасниці. Після цього йде уявлення кожної з учасниць. Інформація про учасниць готується заздалегідь на основі опитувальника. Кожну дівчинку необхідно представити ефектно, для кожної знайти цікаву і незвичайну характеристику.)

Ведучий: Дорогі дівчатка! Сьогодні ми чекаємо від вас тільки посмішок. Ми бажаємо вам перемоги, але, на жаль, переможницею буде тільки одна з вас. Побажаємо вам гідно переносити поразку в грі. А зараз настав момент представити нашого героя!

Зустрічайте, ... ! Він дуже розумний і допитливий. Любить свою сім'ю. Сьогодні він готовий допомогти дівчаткам-учасницям пройти всі випробування, дійти до фіналу єдиною, про яку ми дізнаємося пізніше.

Сьоме почуття - особливе почуття, воно не підвладне розуму, а лише головному механізму організму - серця. Воно складається з 5 складових: дотику, нюху, смаку, слуху та зору.

Ми починаємо гру з 1-го конкурсу, який називається «У всій красі».

Учасниці повинні продемонструвати свої наряди, герой зробить таємний вибір і вкаже на фото учасниці, яку бажав би бачити у фіналі гри, а ми подивимося, чи здійсниться це.

(Дівчатка танцюють, ведучий дає коротку характеристику учасницям. Коли танець закінчиться, герой перевертає фото учасниці, яку б він хотів бачити у фіналі. Її ім'я відразу не озвучується. Якщо їй доведеться після якого-небудь конкурсу покинути гру, герой один раз може врятувати її .)

2-й конкурс (смак): «Улюблена страва».

Всі знають, що жінки люблять вухами, їй завжди приємно чути компліменти на свою адресу. А чим люблять чоловіки? Нам не раз доводилося чути про те, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Герою необхідно спробувати всі страви учасниць і прокоментувати, що сподобалося, а що ні. Учасниця, блюдо якої не сподобалося нашому герою вибуває з гри.

3-й конкурс (дотик): «Сувенір».

З зав'язаними очима герой відбирає собі предмети, які йому приготували учасниці в подарунок, коментує, що він залишить, а що ні. Вибуває одна з дівчаток.

4-й конкурс (слух): «Талісман».

У нашого героя є для дівчаток подарунок - дуже дорогий для нього предмет. Однак, сьогодні він може розлучитися з ним для того, щоб подарувати його тієї учасниці, яка першою відгадає, що ж це таке. Герой може говорити тільки «ТАК» або «НІ».

(Дівчаткам дається можливість по черзі питати, наприклад, «Його носять на руці?», «На шиї?», «Це іграшка?» Та ін доти, поки вони не відгадають. Герой віддає цей предмет учасниці, вгадати, що це. Цей предмет-талісман може виручити дівчинку один раз.)

5-й конкурс (зір): «Дізнайся мене за почерком».

Кажуть, почерк передається кожній людині у спадок, і як би ми не намагалися його змінити, в майбутньому все одно він не сильно зміниться. Почерк може розповісти майже все про свого господаря: який характер, темперамент, розум і ін Зараз наш герой повинен буде розповісти нам, по почерку дівчинки в зошиті, що він відчуває. Який почерк чимось не сподобався і чому.
(Вибувають ще 2 дівчинки.)

6-й конкурс (слух): «Почуй мене»

Наші учасниці хочуть прочитати для героя вірші, які склали самостійно. Початок однакове:
Наш ... (Ім'я) стригтися не бажає, ... (Ім'я) з крісла відповзає ...

(Дівчатка зачитують свої вірші. 2 учасниці вибувають.)

7-й конкурс (нюх): «Духи»

Кожна дівчинка підносить для героя свій хустинку, який не тільки красиво виглядає, але ще й пахне. Герой відбери ті, які найкраще, на його думку, пахнуть. Вибувають ще дві учасниці. До 8-го конкурсу залишаються 2 або 3 дівчинки.

8-й конкурс «Статуя»

Герой стоїть з зав'язаними очима. У нього на очах 2 або 3 пов'язки - за кількістю дійшли до фіналу учасниць. Дівчатка по черзі повинні підійти до нього, взяти за руку і спробують створити в парі красиву фігуру. Діями керує дівчинка. Герой називає номер учасниці, яка на його думку виграла. Пов'язки знімаються.

Ведучий: Неважливо, як складеться надалі доля цієї пари, але у них зараз є відчуття перемоги, подароване їм сьомим почуттям!

 

...