Кращі короткі тости для жінок

...

Друзі! Вип'ємо за кращі твори мистецтва, які ми бачимо зараз, за ​​цим столом! Адже, як говорив німецький мистецтвознавець Готхольд Ефраїм Лессінг: «Жінка - зразкове твір Всесвіту».

Як казала іспанська письменниця VIII в. Кабальєро: «Якщо чоловік і жінка без кінця сваряться, значить, одне з двох - або вони обожнюють один одного, або не можуть один одного терпіти». Так вип'ємо ж за те, щоб наші жінки сварилися з нами тільки з першої причини!

Що перше зробила Венера, вийшовши з морської піни? Пішла до кравчині замовляти сукню. Але коли вона запитала у Марса, чи подобається її плаття, він посміхнувся і грубувато відповів: «Я розрізняю тільки два стани жінок - одягнена і нагая». Старий же бабій Юпітер пробурчав, що у жінок він бачить тільки груди так місце нижче спини. А Діоніс, цей дамський угодник, єлейно проспівав: «У всіх ти, серденько, нарядах хороша». І все ж мода - один з великих смислів життя, і зовнішній вигляд має принципову важливість, а елегантність - запорука успіху навіть у світі бізнесу. Так вип'ємо за присутніх талановитих модельєрів, які допомагають жінкам стати прекрасними, а чоловікам - процвітаючими!

Мудрець запитав у знаменитого і багатого людини: «Хто підняв тебе на таку висоту?» - «Дружина. Вона дуже розумна ». «Хто кинув тебе у прірву", - запитав мудрець у жебрака. «Дружина. Вона дурна ». Піднімемо ж келихи за розумних жінок! За те, щоб вони прославляли нас в наших очах і в очах інших!

Молодий чоловік підходить на вулиці до симпатичної брюнетки.
- Пробачте, заради бога, але я гублюся в здогадах. Що означає буква «Д», вишита на вашому светрі? Це початкова літера вашого імені?
- Ні, вона означає слово «дівчина», - відповіла брюнетка. - Але, відверто кажучи, це досить старий светр. Піднімемо ж келихи за жінок, которьм завжди все до лиця, і нехай у них старіє тільки одяг!

За девченок:
Так багато топіків, юбченок,
Всюди пісні і сміх ...
Давайте вип'ємо за дівчат.
На нашому білому світі всіх

Повно - щасливих хохотушек,
Аристократок і простих;
І ніжки їх ростут від вушок,
І ми хочемо обійняти всіх їх.

Вони повні любовної спраги,
На зустрічі до нас біжать, поспішаючи ...
Нехай буде життя дівчиська кожній
Чиста, світла і хороша!

Одна пані підходить до випадкової перехожої і каже:
- Скажіть, вам ніколи не говорили, що ви схожі на Мерилін Монро?
- Ні, ніколи, - вдячно посміхаючись і червоніючи, відповідає та.
- І правильно! Так давайте ж вип'ємо за жіночу взаєморозуміння і дружбу!

Француз, англієць і російська ведуть розмову про подружнє життя.
- Я встановив в спальні записувальну апаратуру. Приїжджаю з відрядження, прослуховую і дізнаюся, чим займалася дружина, - сказав француз.
- А я встановив телекамеру, - заявив англієць. - Завжди можу побачити, хто до моєї дружини приходить.
- Це ж які деньжищи ви витратили! - Вигукнув російська. - Я роблю куди простіше. Приїжджаю з відрядження і першим ділом до сусідки. «Ти чому чоловікові змінюєш?» - Грізно запитую її. «Це я-то змінюю? - Обурюється сусідка. - Ось твоя благовірна! »- І все подробненисо мені розповідає: хто, коли, на який час. Так вип'ємо ж за жіночу солідарність!

Як казав французький мораліст Жан де Лабрюйер: «Красиві дівчата, які погано поводилися зі своїми шанувальниками, не залишаються безкарними: зазвичай за їх поклонників їм мстять потворні, або старі, або негідні чоловіки». Так давайте ж вип'ємо за те, щоб наші чудові дівчата якомога дбайливіше ставилися до своїх шанувальників!

Дві прекрасні троянди довго йшли по пустелі і нарешті набрели на оазис, де струменів прозорий прохолодний струмок. Рози заволали:
- О, струмок! Дозволь нам втамувати спрагу!
- Я дозволю, але тільки тієї, яка дозволить насолодитися мені її тілом. Одна троянда відхилила пропозицію струмка і незабаром засохла під жарким сонцем. Друга - погодилася і віддалася струмка. Напившись, вона розцвіла, стала ще кращою і свіже. Панове! Так давайте ж вип'ємо за тих, хто розцвітає за будь-яких обставин!

 

...