Тости на 45 років

...

У людському житті є рубіж, на якому треба підводити підсумки і робити висновки з досвіду прожитих років. У чоловіків цей рубіж 45 років. Так давайте вип'ємо за (ім'я), який може пишатися прожитим, сім'єю, роботою, успіхом. Вип'ємо за його минулі і майбутні перемоги!

У День Вашого 45-річчя я хочу підняти келих за вашу мудрість і досвід. Адже як відомо з фільму «Москва сльозам не вірить», в 45 років життя тільки починається і якщо вірити цьому твердженню, то ви тільки починаєте свій життєвий шлях і вже володієте великими знаннями і безцінним життєвим досвідом. Так давайте вип'ємо за вашу мудрість в такому юному віці. З Днем Народження!

У 45 років життя набуває незвичайний запах. Запах нового життя, яка зароджувалася всі попередні роки, набираючи знань і харчуючись досвідом. Недарма кажуть, що в 40 років життя тільки починається. Так вип'ємо ж за нове наївне дитинство, за чудесні роки юності і друге дорослішання!

Сьогодні імениннику виповнилося лише 45,
Давайте скоріше свято відзначати.
Наливайте Ви вино скоріше в келихи,
За здоров'я іменинника ми випиваємо.

Він прекрасний і, звичайно ж, розумний,
І в багатьох же питаннях він сильний.
Я поздравок і тост зараз вимовлю,
Давайте вип'ємо ми за це, я вам кажу.

45 років - це ще не все життя і далеко не її половина. Це лише рубіж, початок другої молодості, яке віщує відкриття другого життєвого дихання. Тільки зараз ти перетворилася на справжню жінку і тепер будеш нею залишатися все життя. Давайте вип'ємо наше вино за те, щоб твоя чаруюча краса зуміла розбити серце ще не одного чоловіка, а молодість ніколи не покидала твою душу.

Є дата особлива в житті вона під числом 45,
Кажуть що це вік коли треба себе міняти,
Зміни свій стиль, зачіску, макіяж, піди гуляти
І говори всім з піднятою головою, що сьогодні тобі 25.

Жарти в сторони, налиті до країв,
Наші всі келихи вина,
Будь здоровою, поводься молодо,
З днем ​​народження рідна моя!

Пролітають як птахи над морем, наші довгі роки року. Сорок п'ять це мало иль багато, задаємо ми питання завжди? Цей вік мудрості значенье, адже її вже вдосталь у тебе. Ми бажаємо життя справедливою, щоб посміхалася тобі доля. Багато грошових еквівалентів ми тобі бажаємо отримати. Від любові, від радості, від щастя, пісні дзвінкі з ранку до ночі співати. Нехай фортуна в руки до тебе рветься і завжди з тобою поруч йшла. З днем ​​народження, вітаємо дружно, наливай нам вина по краю.

Прекрасна пора, коли тобі ну трішки за 40!
А хто, скажіть дасть Вам 45! ?
Проживши не так вже багато і не мало
Вам у житті випробувань всіх вистачало,
Але Ви їх гордо завжди могли перенести!
Так вип'ємо ж за Ваші то заслуги,
За ті, поради які рятували і не раз
За ваші добрі і ласкаві руки
За радісні дні, які дарували Ви для нас!

 

...