Смішні тости про жінок на День Народження

...

Колись Бог з великим мішком подарунків пролітав над різними країнами і обдаровував жінок. Жінкам Індії він подарував працьовитість, жінкам Африки - пристрасність, жінкам Франції - пікантність, жінкам Німеччині - хазяйновитість, жінкам Америки - діловитість. Але коли він пролітав над нашим містом, мішок порвався, і всі подарунки посипалися на деяких щасливиць. Серед них, без сумніву була (Ім'я). вип'ємо за її таланти!

В одній старій казці йдеться, що одного разу до бога приповзла змія і попросила зробити її прекрасною жінкою, так як їй вже набридло повзати. Вислухав бог змію і перетворив на жінку, сказавши: «Іди і шкода людей». На другий день до бога прилетіла ласкава голубка й теж попросила: «Перетвори мене в прекрасну жінку». І її також вислухав бог і перетворив на жінку, сказавши: «Іди і неси людям добро». З тих пір і живуть у світі дві прекрасні жінки: одна з чорною душею, друга - з білою. У мене немає ні найменшого сумніву, що наша дорога (Ім'я) і є та сама ласкава і добра голубка. Так давайте ж побажаємо їй багатьох років життя, щастя і оптимізму!

Терміновий дзвінок в невідкладну:
- Алло! Терміново приїжджайте. Студентський гуртожиток номер 5, корпус 2, кімната 361.
- А що сталося?
- Тут у нас зібралася компанія ... і одні студент проковтнув штопор!
- Добре, приїдемо.
Через деякий час новий дзвінок в невідкладну:
- Алло! Ми вам дзвонили, що наш товариш проковтнув штопор. Але приїжджати вже не треба! .. Ми так відкрили пляшку!
Я звернув увагу, що стіл прекрасно сервірований. Проблем з відкриттям пляшок немає. Дзвонити в невідкладну не доведеться.
Давайте подякуємо за це іменинницю!

Мила, добра, ніжна -
Ти так прекрасна зараз!
Нехай же така ж свіжа,
З яскравими іскрами очей,
Ти будеш довго нас радувати,
У свій День народження нам
Кращою на світі заплата,
Самою чарівною з дам!
Вип'ємо за те, щоб негараздами
Не затьмарювало твій погляд,
Вип'ємо за те, щоб з віком
Був у ньому, як раніше, запал!

Прекрасну, рідкісною, ніжну,
Привітати хочемо в цей годину.
(Ім'я, по батькові), мила,
Прийміть поклони від нас!
Нехай збудуться всі очікування,
А минуле здається сном.
Прийміть від нас побажання:
Нехай щастям наповниться дім!

Коли Бог почав створювати тварин і людей, у нього було три сорти глини - нижчий, середній і вищий. Він створив тварин, взявся за людей, але, коли підійшов, залишився тільки вищий сорт. Так вип'ємо ж за іменинницю (ка), яка народилася в цей день?

Винуватиці сегоднешнего торжество я хочу побажати завжди бути такою ж чарівною, такою ж привабливою і такою ж спокусливою і апетитною, як пиріг, спечений її руками, і як цей святковий стіл.

У деяких нерозумних людей спостерігається своєрідний порок зору - вони бачать у людях лише недоліки і не звертають уваги на їхні переваги. Так от, у винуватиці сьогоднішнього торжества є протилежний дар: вона бачить в людях тільки хороше і тому так любить нас всіх, а ми - її. Я пропоную наповнити келихи і випити за це прекрасне якість (Ім'я) - бачити краще в людях, підносити і любити їх!

Я хочу побажати дорогою іменинниці в наступні роки її життя пізнати всі тонкощі і збочення гріха, але тільки в думках. Але при цьому бажаю, щоб її улюбленим напоєм залишався кефір сімейного життя.

Гарною, ніжною і веселою,
Чарівній, шалений,
Завжди коханою і закоханою,
Душею вічно молодий,
З вогнем у грудях, з мрією в серці,
Недосяжною, як зірка,
І нерозгаданою загадкою
Ти залишайся назавжди!

 

...