Тости-приколи

...

Філософ Сенека давно помітив, що людині властива лінощі думки і кожен воліє вірити, ніж міркувати і винаходити. Я саме такою і скажу ШОТ - шовсем оригінальний тост: за вас!

Чоловік зустрів жінку і зажадав її, зустрів другу - і теж забажав, зустрів третю і провів з нею дві години. На п'ятій жінці він помер.
Так вип'ємо ж за те, щоб наші бажання збігалися з нашими можливостями!

Коль разом зібралися, сидимо за столом,
І наші очі сяють вогнем,
То потрібно підняти келихи за нас
І вечір весь пити за нас і за нас!

Вип'ємо за «нелося»! За те, щоб не стогнати, не пожива, що не худне, не вмиватися, матюкати!

Основна риса розвивається світу - різноманіття. Воно стосується і способу випити. Хто любить піддати, хто - закласти за краватку, хто - пропустити по баночці, хто - зігрітися, здригнутися, махнути, здійснити опрокідон. Давайте зробимо опрокідон за радісний момент об'єднання!

Холостяцька мрія часто зводиться до того, щоб дама, з якою він провів ніч, до ранку випарувалася сама собою. Чисто фізично. Молекула за молекулою. Як ефір. Залишилось хіба що легке ароматне хмарка французьких духів. І на тому спасибі.
Так вип'ємо за мрію холостяків і її втілення в життя!

Нехай томит нас життя ноша,
Начальство руки не ламає,
Не гне дружина, чи не пиляє теща
І перебудови не лякає!

Якось прекрасна дівчина прийшла до річки. На березі стояв осів. Дівчина зняла сукню - осел стояв. Дівчина зняла труси - осів стояв. Дівчина увійшла у воду - осел стояв. Дівчина скупалася, одяглася і пішла - осел стояв.
Так вип'ємо ж, друзі, за те, щоб серед нас не було таких ослів!

Всі недуги сердечні лікує вино,
Муки розуму вічні лікує вино,
Еліксиру забуття і утешенья
Не бійтеся, друзі, всі залікує вино!

Вип'ємо за те, щоб жити на землі і жити в благородних серцях! Ох, який же ти мені друг, коли любиш сто подруг! За чорта лисого!

 

...