Привітання з 6 річницею весілля

...

Дорогі! У день шостої річниці вашого весілля ми раді висловити наші душевні привіти та поздоровлення і побажати всякого благополуччя. Нехай вам завжди буде добре вдвох, нехай вас цінують на роботі, регулярно підвищують зарплату, нехай ваше здоров'я буде по-сибірський міцним і вас оточують радість і увагу!

Шість років ви прожили разом і сьогодні відзначаєте чавунне весілля.
Чавун - метал, але він відрізняється від інших металів своєї крихкістю, чавунний посуд може тріснути. Так і сімейні відносини можуть дати тріщину, якщо не підтримувати вогонь любові в сімейному вогнищі, що не підкидати у вогонь докази свого почуття, не підтримувати один одного. Любіть один одного, будьте здорові і щасливі, нехай радують вас ваші діти, зберігайте свою любов довгі - довгі роки.

Дорогі ювіляри! Сердечно вітаємо вас з шестирічним ювілеєм сімейного життя. Бажаємо вам, щоб холодні життєві вітри не загасити ваше сімейне вогнище, щоб чавунні хмари не заступили сонячного світла ваших посмішок, щоб землетрусу труднощів і конфліктів не зруйнували ваших відносин, щоб ми ще не раз відзначали разом з вами сімейні ювілеї. Мудрості вам і гармонії!

Дорогі наші ювіляри (імена)! Ви шість років вже разом. Це був час завзятої і терплячого створення щасливої ​​родини, вирішення щоденних, часом дуже складних завдань з багатьма невідомими. Ви доклали чимало душевних сил і старання, щоб зберегти світле почуття любові, яке з неприборканої пристрасті перетворилося в ніжну турботу один про одного, в співпереживання і взаємодопомогу. Ми пишаємося вами!

Ваша сім'я ще дуже молода, але ви зуміли за ці шість років довести собі та іншим, що з кожним роком ви стаєте тільки досвідченіші і мудріші, що життєві труднощі тільки загартовують вас. Поява маляти, який росте у вас міцним і некапризним, якому ви вже щепите корисні звички, нестандартно підходячи до питань виховання, який не став яблуком розбрату, - ще один доказ достатньої фортеці вашої родини. І хоч чавун - метал чорний і неміцний, ми впевнені, що з роками спільними зусиллями ви повністю переплавити його в золото. Успіху вам на цьому шляху!

Ви зуміли витримати випробування сімейними буднями і не перестали радіти життю і один одному. У вас не завжди збігалися погляди на ті чи інші життєві питання, розходилися думки про поведінку один одного, але коли траплялися неприємності, сварки, конфлікти, ви не переставали поважати один одного, не відверталися один від одного, а спільно шукали шляхи виходу з положення, .

І хоч чавун сьогодні
В основі ваших уз -
Легшає щорічно
Духовний цей вантаж.
Ви любите один одного,
Ви цінуєте затишок,
По життєвому колі
Ведуть вас честь і праця.

Прийшли, щоб відзначити шостий ювілей.
Прийміть подарунки від нас мерщій.
Бажаємо вам в щастя прожити багато років,
Щоб в будинку не гасло ваших почуттів ніжних світло.

Він не переніс би слова «ні»,
Але заплакати не встигли скрипки:
Життя своє, як рожевий букет,
Подарував він з радісною усмішкою.
І шість років витає запах троянд
Цього прекрасного букета,
Що спеку і холод переніс,
У дні негоди був шматочком літа.
Ти від увяданья і злодіїв
Бережи подароване диво -
Він безцінний, як сама любов,
Він надійніше любого друга.

Нехай ваше життя буде такою ж важкою, як чавун, а ваша любов - такою ж потужною!

 

...