Сценарій до 8 березня «Дівчата, любов, весна»

...

Ось і настала весна! А для того, що б повністю відчути і відчути її прихід, ми проводимо самий прекрасне свято для дівчат, 8 березня. Саме тут Ви відчуєте всі весняне тепло і веселощі. Сценарій для підлітків.

На сцену, під музику Лучано Поваротті виходить ведуча. Одягнена як модна Кутюр'є, у великій порожнистої капелюсі, обтягує спідниці, і з хусткою на шиї.

Ведучий: Добрий день мої хороші! Я тільки, що зійшла з літака, який прибув з Мілана. І не просто так я проробила такий довгий шлях, для мого модного агентства мені потрібні творчі та вмілі дівчата, і я сподіваюся, знайду серед Вас таких. Отже, попрошу десять найсміливіших дівчат вийти на сцену. Попрошу Вас представитися.

Ведучий: Отже, почнемо, я думаю з найпростішого, але не менш важливого. Я видам кожної білий аркуш і набір олівців. Ви повинні намалювати чоловіка мрії будь-якої дівчини і охарактеризувати його. Завдання. Всім зрозуміло? Починаємо, на цей конкурс у вас хвилина.

Проходить конкурс під бадьору музику.

Ведучий: Так, дівчата! Запити у Вас непогані звичайно. Але думаю, що кожна з Вас зустріне такого саме такого чоловіка, якого Ви охарактеризували.

Ведучий: Відкрию Вам один маленький секрет, молоді люди люблять розумних дівчат з красивою ходою. І зараз ми все це сумісний, і перевіримо, наскільки Ваша голова сильна для знань. У мене в руках тому Л. М. Толстого «Війна і Мир», Ви повинні будете пройтися, з книгою на голові, не допомагаючи собі руками. Особисто я так ходила щодня, поки вчилася в модельній школі. Хоча, напевно, тому голова трохи плоска!

Проходить конкурс під елегантну музику.

Ведучий: Ну, до мене Вам звичайно далеко ще, але Ви дуже до цього близькі. Адже все починається з малого! Знаєте, коли я була в турне, один з моїх шанувальників написав мені чудовий вірш. І тепер, коли я згадую його, то готова подолати будь-які труднощі і неприємності. А ось і сам вірш, сподіваюся, воно надихне Вас так само, як і мене у своєму час.

Ти - Жінка, і, значить, ти - Актриса,
В тобі сто осіб і тисяча ролей.
Ти - Жінка, і, значить, ти - Цариця,
Кохана всіх земних царів.
Ти - Жінка, і, значить, ти - Рабиня,
Пізнала солоний смак образ.
Ти - Жінка, і, значить, ти - пустеля,
Яка тебе спопелить.
Ти - Жінка. Сильна ти мимоволі,
Але, знаєш, навіть, якщо життя - боротьба,
Ти - Жінка, ти слабка до болю,
Ти - Жінка, і, значить, ти - Доля.
Ти - Жінка, і в світі всі дороги
Ведуть до тебе, а не в якійсь Рим.
Ти - Жінка, ти обрана Богом,
Хоча вже покарана їм ...

Ведучий: Ех, яка прекрасна рима. Отже, я сподіваюся, що цей вірш навело Вас на творчий лад, і зараз ми перевіримо Ваші рукодільні навички. Попрошу вийти на сцену ще десять дівчат, які будуть виступати в ролі моделей. Значить, ось Вам папір, скотч, ножиці, скріпки, Ви повинні за 4 хвилини створити оригінальний наряд, який надітий Ваша манекенниця і якраз я подивлюся, хто з Вас найкраще підійде для Міланського агентства. Сподіваюся, що фантазія у Вас хороша, а руки спритні, і я побачу щось незвичайне. Намагайтеся виконувати роботу акуратніше. Отже, почали.

Проходить конкурс під веселу музику.

Ведучий: Ой, дівчата, ось це Ви молодці. Креативність бачу у Вас добре розвинена, саме такі мені й потрібні в Мілані.

Журі нагороджує всіх подарунками.

Ведучий: Ну що ж, сьогодні Ви ще раз довели усім, що саме жінки прекрасні і теплі створення, і саме тому свято 8 березня асоціюється з приходом весни. З Святом Вас милі дами!

 

...