Конкурси на 23 лютого для чоловіків, хлопчиків і дітей

...

Конкурси на 23 лютого, запропоновані на сайті, допоможуть виявити найвправнішого, сміливого, влучного, галантного, спортивного, комунікабельного, витривалого, стійкого, музичного представника сильної половини людства. Дерзайте!

Армійська кухня
Це жартівливий конкурс. Ведучий викладає на стіл сирої неочищений картоплю, ножі і запрошує до участі в конкурсі відважних чоловіків. Всі розуміють, що доведеться чистити картоплю. Але, коли бажаючі все ж обрані, їм пропонується по черзі називати страви з картоплі. Переможе той, чиє страва буде останнім.

Рибаки
До участі запрошуються любителі рибної ловлі. На талію їм кріпиться пояс, до якого на нитці прив'язаний олівець - це вудка. Риболовля належить зимова, так що ловити доведеться в лунці. А лунка - це горлечко порожньої пляшки. Хто перший потрапить вудкою в лунку, той і переміг у конкурсі.

Бомбардування
Для цього конкурсу будуть потрібні надувні кулі. До участі запрошуються пари чоловік / жінка. Сильна стать розташовується на стільцях, на колінах у всіх по повітряної кулі. По команді ведучого починається «бомбардування» - жінки з розбігу сідають на кулю свого «пілота». Та пара, у якої куля лопне, а чоловік витримає удар - перемогла.

Музичний коктейль
Чоловіки не тільки відважні солдати, вони ще й обдаровані музиканти та вокалісти. У конкурсі беруть участь дві команди, які по черзі виконують пісні про солдатів, про армію, про війну і т. п. Перемагає команда, учасники якої згадають більша кількість пісень.

Газова атака
Якщо у ведучого є в арсеналі пара протигазів, то «солдатам» можна нагадати перші дні військової служби, коли крім марафонських забігів і вимотують віджимань-підтягувань, вони вчилися користуватися протигазом. Бажаючі взяти участь у конкурсі, вибирають собі суперника і надягають протигаз на швидкість. Той чоловік, який покаже найкращий час, отримує приз.

Ботаніки
Якщо в компанії є чоловіки, які не служили в армії і мають достатній почуттям гумору, то можна провести наступний конкурс. Запросити на подіум «ботаніків». А раз вони ботаніки, то запропонувати їм експонати з гербарію. Хто з учасників дасть правильну назву всім рослинам - той отримує почесне звання «Кращий ботанік».

Міні-футбол
Набирається дві команди «футболістів». Кожному гравцеві на талію прив'язується пояс, на якому на рівні колін підвішується пластикова пляшка з невеликою кількістю води. Це - футболісти. А м'ячиком буде сірникову коробку. Гравці можуть зачіпати коробок тільки пляшками. Можна грати на час, можна - до першого забитого гола.

Перевірка на міцність
Ближче до кінця вечора, коли серед порожньої тари накопичиться достатньо банок з-під пива, настає час для перевірки влучності гостей. Кожен бажаючий, як у тирі, замовляє потрібну йому кількість кульок, отримує у ведучого дитячий китайський пістолет і стріляє по банках. Переможе той, хто зіб'є більше число баночок.

Кращий снайпер
У трилітрову банку ставлять склянку, потім ємність повністю заповнюють водою. Тепер запрошують всіх бажаючих продемонструвати свій снайперський талант. Учасник повинен своєю монеткою з певної відстані потрапити не просто в банку, але саме в склянку. А зробити це непросто, оскільки вода змінює траєкторію монетки. Переможець отримує в нагороду всі монети, що опинилися в банку.

Гудзикова дуель
Ведучий запрошує двох дуелянтів, кожному з яких видається 6 гудзиків. Противники по черзі «стріляють» один в одного, але не просто так. Кисть руки стискається в кулак, при цьому великий палець упирається в вказівний. На ніготь великого пальця кладуть гудзик. Піддягаючи вказівний палець великим, дуелянт робить постріл гудзиком по противнику. Перемагає більш влучний гравець.

 

...