Тости на честь дня народження

...

Знаєте, в такому віці на багато що починаєш дивитися по-іншому. Раніше, ніколи не думав, що буду любити когось так сильно, як власних дітей. Тепер я бачу, що в чомусь і помилявся в молодості. Напевно, мають рацію ті, хто кажуть, що роки забирають молодість, але дають замість крупиці мудрості. Я щасливий сьогодні говорити тост, на честь моєї внучки, любов до якої не слабкіше любові до дітей! З днем ​​Народження (ім'я), будь завжди такою гарною і улюбленою усіма!

Мудра людина, якось сказав, що сенс людського існування, мета життя людського, полягає в продовженні роду. Тому, я дуже радий говорити тост на дні Народження онука, який і далі нестиме наше прізвище через роки й роки життя! Саме він продовжить наш рід, тому я можу вважати досягнутим своєї мети, і п'ю за це! За наше майбутнє, всю сім'ю і онука!

Рідніше людини на світі білому нету.
Чим ти моя рідна, красива моя!
Приховувати не стану я завжди випрошу поради у тебе,
Найцінніші, самі правильні,
Найкращі і незабутні.
Спасибі що ти є і сьогодні тут
У твій день і на честь твого здоров'я!

Рідна і кохана, моя єдино мила,
Сьогодні тільки твій день - моя невловима!
З тобою я як у казці - красива і розумна,
Тобою я захоплююся, цариця моя божевільна!

З тобою тільки щасливий, мені ти завжди потрібна,
Спасибі що ти є, я дуже люблю тебе!
І все келихи у світі - подиміти в раз
Я п'ю за тебе стоячи, за тебе, за нас!

Колись у давнину, мудрі люди наказали нащадкам слухатися батька і любити матір! А потім, подумавши, додали: і почитати бабусю! І я з ними згоден! Адже саме до бабусь ми їздили влітку, саме бабусине варення саме солодке, саме бабусі люблять онуків, як рідних дітей! І сьогодні я піднімаю келих за чудової людини, мою бабусю, з побажаннями довгих років життя, міцного здоров'я і гарного настрою! Вип'ємо за це!

Спасибі улюблений за те, що ти світло мій у віконці,
Спасибі тобі за те, що обіймаєш коли на душі дряпають кішки,
За вірність твою, за любов, за тебе
Я березі наші сни від вогню,
Спасибі рідний і за те, що ти поруч зі мною
За те що підкажеш, мені не страшно з тобою.
Сьогодні, на святі цьому-головніше тебе не знайдеш на планеті
Тому, за тебе мій хороший, нехай приносять лише щастя наші дні і ночі.

Відома актриса Лінда Саншайн, якось сказала: сестра - це найкращий друг, від якого неможливо позбутися. Тому я із задоволенням піднімаю цей келих за свою сестричку, кращого друга, від якого ніколи не позбудуся!

Піднімаю келих за дівчину пахне затишком і карамеллю, і що дарує тепло і радість! За дівчину, в чиїх очах я бачу сяйво зірок і мерехтіння перлів! За дівчину, в якій закладений весь сенс мого минулого життя і надія майбутньої! За мою кохану!

Мудреці знають, що сенс життя - це любов. Тому я піднімаю келих за мого коханого (ім'я), який відкрив мені мій сенс!

Один дуже розумний чоловік сказав: сина треба виховати чоловіком! Батька слухатися до кінця життя! А діда поважати! Тому я зараз піднімаю келих за мого діда, якого поважав, поважаю і буду поважати, і пропоную всім випити за це!

 

...