Сценарій Дня Святого Валентина - Свято люблячих сердець

...

Сценарій святкової конкурсної програми для свята «День Святого Валентина» для учасників різного віку (для підлітків і дорослих)

Ведучий:
День Святого Валентина - світле свято лютого
День Святого Валентина нині знає вся земля!
Закоханим дарують валентинки, цукерки і квіти
Адже 14 лютого - день радості, любові, краси!

Напевно, немає на Землі людини, яка б не чула про цей чудовий святі лютого - День Святого Валентина. Вже стало доброю традицією дарувати один одному у цей день валентинки і листівки, що символізують симпатію чи визнання в любові. А як же все починалося? Існує багато легенд, що оповідають про це світле дні, але ми зупинимося на найпопулярнішій. Багато століть тому воїнам Стародавнього Риму закон забороняв одружуватися під час служби і, тим більше, вінчатися в церкві. Головною проблемою було те, що служба воїнів тривала цілих 25 років, і дуже складно було весь цей час закоханим людям надавати себе і свою серце. Якийсь пастир і духівник воїнів на ім'я Святий Валентин, незважаючи на жорстке табу, освячував чисті любовні відносини церковним обрядом. За непокору до законів Валентина стратили, і сталося це саме 14 лютого. Минуло багато років, і цей день стали святкувати в усьому світі як День закоханих.

А зараз давайте перевіримо, як Ви знаєте історію Дня Святого Валентина.

КОНКУРСИ З ЗАЛОМ
Пропоную всім бажаючим взяти участь у вікторині.

1. Конкурс «Вікторина»:

1). Як прийнято називати послання коханій людині? (Відповідь: валентинка)
2). У якому році була відправлена ​​перша валентинка? (Відповідь: в 1415 році).
3). В якій країні було видано «Керівництво для молодої людини з написання валентинок»? (Відповідь: в Англії)
4). До якої релігії належить День Святого Валентина? (До католицької)
5). Скільки, як мінімум, фільмів носить назву День Святого Валентина? (3).

Відмінно! Відразу видно: ні небайдужих кпразднованію цього чудового дня!

А зараз пропоную трохи пограти. Давайте спробуємо написати валентинку коханій людині, але зробимо це не в звичайній формі. Отже, завдання: всі бажаючі пишуть віршоване привітання, але роблять це у формі «буриме». Тобто, учасникам видаються останні слова кожного рядка. Завдання закоханих поетів - написати найоригінальніше привітання, яке не соромно буде відправити поштою найдорожчому і коханій людині.

2. Конкурс «Валентинка»

Дано (буриме):
........................ Валентин
......................... один
......................... признанье
......................... очарованье

Підведення підсумків. Переможця визначають глядачі: учасник, який отримав самі бурхливі оплески, стає переможцем.

Відмінно, а яке ж свято без пісні? Тим більше, коли мова йде про таке світле і радісну подію, як визнання в любові. Давайте трішечки поспіваємо. Пропоную нашим глядачам розділитися на дві команди. За жеребом команди витягають з чарівного скриньки заздалегідь приготовані листочки, але яких написані різноманітні слова. Завдання команди - якнайшвидше згадати пісню на це слова. Природно, співати пісню повинна вся команда, а ми подивимося, який же хор виявиться самим дружним і, як кажуть, самим закоханим!

3. Конкурс пісень

(Заздалегідь підготовлені листочки зі словами: «люблю», «весілля», «хочу», «ненавиджу», «заміж», «визнання» і т. д.)

Відмінно, вокальні дані присутні у всіх, а це означає, що всі ви закохані! Наостанок пропоную трохи розслабитися, і зробити це за допомогою танцю. Пропоную всім учасникам свята розбитися на пари, щоб станцювати повільний танець. Всім танцюючим гарантований прихід купідончиків і закохане настрій!

4. Повільний танець для всіх глядачів

Ведучий:
І наостанок хочеться сказати:
Лютий полонить, лютий кличе,
Закоханих за собою веде!

 

...