Тости та поздоровлення з днем народження для чоловіків

...

Тост на дні народження чоловіка повинен бути короткий, але не настільки, щоб всі подумали, що йому нічого сказати. Він повинен бути дотепний, але не настільки, щоб всі сміялися 2 години, і, нарешті, він повинен бути розумний, але не настільки, щоб всі завантажилися і забули випити, загалом, приблизно такий: «За тебе, нанотехнологічних ти наш!» .

Чоловік - це звучить гордо, якщо це, звичайно, справжній чоловік. І повір мені, тому, хто знає тебе давно, ти саме такий чоловік! Тому дозволь мені підняти келих і побажати тобі і далі залишатися таким же мужнім як скеля, але при цьому м'яким і ніжним в теплих руках твоєї улюбленої!

Я піднімаю келих, щоб висловити своє гаряче, підігріте ще й напоями, почуття герою вечора і привітати його з днем ​​народження. Бажаю тобі бути як світло, жити двісті років, пісні співати і від любові мліти.
Гримни гучне «Ура! »На його честь.

Дорогий винуватець сьогоднішнього торжества! Я скажу свій тост словами Піфагора: «Живи з людьми так, щоб твої друзі не стали недругами, а недруги стали друзями».
Вип'ємо за нашу з тобою дружбу, за тебе!

Звертаю вашу увагу на те, що іменинник народився взимку. Про що це говорить? Це говорить про те, що лелек в цей час не буває, вони перебувають на півдні ... Стало бути, всі турботи з народженням іменинника змушені були взяти на себе ... батьки! Зі своїм завданням вони успішно впоралися. Тому запрошую всіх підняти келихи і випити за здоров'я батьків іменинника!

Гідний ти похвал і добрих слів,
Сьогодні їх сказати - хороший привід.
Ти нас зібрав за святковим столом,
Ми п'ємо за те, щоб ти був вічно молодий,

Щоб роки множили твою міць,
Щоб досвід примудряється, але не зіпсував.
Будь щасливий, будь готовий друзям допомогти,
Будь чесний, будь здоров і будь вільний!

Китайська мудрість говорить: «Коли ти з'явився на світ, ти плакав, а кругом всі раділи. Зроби так, щоб, коли ти будеш йти, всі плакали, а ти один посміхався ». За сказане!

У нашого іменинника красиве, благородне і піднесене ім'я, і ​​воно, природно, накладає відбиток на людину, що носить його. У винуватця сьогоднішнього торжества безодня душевного благородства і інших достоїнств. Він завжди намагається чинити з іншими так, як хотів би, щоб поступали по відношенню до нього. Пропоную випити за нашого друга, за його прекрасне серце і побажати йому довгих років життя!

Кажуть, що критика легка, творчість важко.
Так вип'ємо ж за винуватця торжества, справжнього творця, нікого не критикує!

B одному гірському аулі є така легенда: коли народжується дитина, то його цілує Бог. Поцілує Бог дитини в уста, і виросте чудовий оратор. Поцілує в руки, виросте майстер на всі руки. Так давайте ж вип'ємо за іменинника, тому що навіть сам Бог не знає куди він його поцілував.

 

...