Сценарій «Любов - всьому основа»

...

Сценарій свята, присвяченого Дню Святого Валентина. Святковий вечір буде проходити у вигляді засідання клубу «Сімейний Осередок». В ході свята пройде знайомство з ідеалами даної сім'ї, розповідь про свято Дня Святого Валентина, пройдуть практичні заходи щодо закріплення нових знань і ще більшого згуртуванню сім'ї.

Перед початком сімейного вечора потрібно оформити стіл. Свічки, красиві стакани, посуд - все повинно відповідати романтичному образу свята. Можна придумати цікаву назву для «бару», в якому нібито стоїть стіл. Наприклад, «Сімейний Осередок». Його можна пов'язати з святом або асоціювати з прізвищем сім'ї. Обов'язково варто намалювати емблему «домашнього вогнища» даної сім'ї, краще до цієї справи залучити дітей. На сердечках-бейджиках кожен член сім'ї пише своє ім'я та сімейний статус (наприклад, тато Вася, дочка Ліза чи бабуся Ганна).

Ведучими вечора можуть стати друзі сім'ї чи близькі родичі. Провідні зустрічають родину за великим величезним столом.

Ведучий № 1: Добрий вечір, дорогі мами, тата, бабусі, дідусі, сини і дочки! Сьогодні ми раді вітати вас на першому засіданні клубу «Сімейний Осередок». Засідання наше націлене на чудове свято - День Святого Валентина!

Ведучий № 2: Ми живемо в непростий час. Серед матеріальних благ залишається тільки одна цінність душевна - це сім'я, побудована любові і повазі. Ваша сім'я якраз є такою. Тому сьогодні ви і стали об'єктом нашого дивовижного, романтичного і душевного свята.

Ведучий № 1: Любов - всьому основа. Саме на ній і кріпляться ваші дружні і міцні взаємини. А будь-яка осередок суспільства створюється на підставі знайомства, дружби і любові. Давайте ж незвично представимся один одному, а в нагородження за цікаву розповідь кожен отримає по повітряній кульці (всі члени сім'ї повинні представитися, наприклад, Я - тато, стою біля керма сімейного човна, ходжу на роботу, граю з сином у футбол і роблю уроки за доньку).

Ведучий № 2: А раз у нас в руках опинилися повітряні кулі, не гріх їм політати. Запускаємо кульку і намагаємося без допомоги рук якомога довше протримати його в повітрі (Під музику «Крутиться, крутиться куля блакитний» вся сім'я розважається на танцполі з кульками).

Ведучий № 1: Тепер ми дійсно переконалися в тому, що ваша сім'я сама міцна та дружна. Потрібно пам'ятати і про те, що любов - основа для кожної міцної осередку суспільства. А чи знаєте ви святкової символ любові? Правильно це День Святого Валентина.

Ведучий № 2: Історія цього дня почалася незвично. Було це давно, за багато століть до народження тат і мам. Жив у ті далекі часи священик Валентин. Світ воював в ті роки і імператор Римської держави заборонив солдатам одружуватися, щоб сім'я не змогла відволікати увагу від війни. Але до Валентина прибіг солдат і його кохана. З жалості Валентин повінчав їх. Священика схопили і стратили. День його смерті став символом любові, яка перемагає всі перепони і проходить крізь усі перешкоди. У день 14 лютого прийнято писати своїм близьким валентинки, в яких зізнаються в коханні.

Ведучий № 1: Тепер давайте поділимося на дві команди і напишемо слова до валентинку. Рими ми надамо, вам лише залишається скласти привітання (ведучі роздають листочки з римами. Наприклад, люблю - чекаю, вітаю - бажаю, валентинки - сніжинки, любов - кров, свято - пустун, валентинка - сльозинка).
Після написання команди вітають один одного зі святом, зачитуючи отримані вірші.

Ведучий № 2: Після таких теплих і прекрасних слів, звичайно, віриться, що сім'я є щасливою. Але в чому ж основне щастя кожної родини? Правильно, в дітях. Хлопці, ваші мами і тата ростили вас, і вдень і вночі приходячи на допомогу. Давайте тепер і ви позалицятися за батьками, взуєте і одягнете їх, а також нагодуйте молочком з пляшечки (учасники діляться на 2 команди, на чолі однієї - мама, другий - тато. Дітям, бабусям і дідусям видається набір дитячого одягу - чепчики, пелюшки, тапочки. Дітки повинні одягнути батька та згодувати пляшечку заздалегідь приготованого молока).

Ведучий № 1: Такі гарні у нас вийшли «діти», і які хороші і дбайливі «батьки»! На завершення свята давайте ще раз згадаємо основний символ свята Дня Святого Валентина? Звичайно, це любов! Саме вона об'єднує серця і радує кожної людини. На честь цього почуття люди 14 лютого дарують один одному валентинки. Не дивлячись на те, що багато листівки можна купити в магазині, найдорожче для серця - саморобна валентинка. Наші команди намалюють зараз один одному валентинки і оформлять їх написаними словами! (Краще вирізати заздалегідь вирізане серце з великих форматів аркушів А1 або А2, щоб кожен міг намалювати свою фігурку і свої побажання на валентинці).

Ведучий № 1:
Нехай сьогодні кружляють сніжинки,
Нехай сьогодні все буде на «п'ять»,
Висилаємо вам дві валентинки,
Щоб ви щасливі були знову!
З днем ​​закоханих вас всіх вітаємо,
Нехай любов у вашому будинку панує,
Ми сьогодні вам щастя бажаємо
Нехай сьогодні вас день веселить!

Ведучий № 2: На цьому перше засідання нашого клубу добігає кінця! Будемо раді бачити вашу сім'ю на нових святах! Всього доброго!

 

...