Тост батькові

...

Хочу подякувати свого батька за те, що він живе гідно - нам з матір'ю залишається лише пишатися ним, висловити вдячність і за те, що він постарався, беручи участь в моєму фізичному і душевному вихованні. За тебе, мій дорогий! За твоє здоров'я!

В одному місті проходив бій биків. Два бика приготувалися до смертельної битві, але було помітно, що сили у них не рівні. Один був дуже великим, про іншу - дуже дрібним і крихким. Всі зрозуміли, що здоровий переможе. Але от коли вони з розгону наблизилися, здоровий став на коліна перед крихким.
Чому? Він впізнав у ньому свого батька.

Так вип'ємо ж за те, щоб навіть будучи дорослими, ми не соромились стати на коліна перед батьками.

Сьогодні привітати прийшли ми рідного, коханого тата, мудрого батька. Твої нам поради звучать, як нагорода, не хвилюйся про те, що седи волоса. Завжди був ти дружний, таким і залишися і онукам своїм ти прикладом служи. Коль буде тобі тяжко, ти не засмучуйся, а відразу до дітвори своїм ти біжи. Завжди тебе зустрінемо як гостя рідного і чаєм запашним тебе почастуємо, а ми точно також, в біді або в щастя до тебе на все свята стрімголов летимо. Сьогодні піднімемо свої ми келихи, щоб мудрість твоя виливалася в року. Здоровим будь довго, завжди будь веселим, за здравіє папи ми вип'ємо до дна.

Дорогий ти наш батько!
Ну, який ти молодець!
У почуттях у мене сяють -
Піднімай скоріше келих!

Мудрий погляд по життю нас зустрічає,
Коли треба життя повчає,
Він надійний, слово його міцно,
Називають тато його дітки.
Ти наставник наш і шлях нам дав.
Дай же Боже, щоб у житті був сяють.
Але не гірких лих і злих пристрастей,
А любові і щастя, та ідей.
Вибирай ти вірні стежки,
Що ведуть до обвалу радощів.
Знай, завжди ти можеш покластися
На своїх, хоч дорослих, але дітей.

 

...