Конкурси на день народження

...

Забавні конкурси прикрасять будь День народження, зробивши його цікавим і незабутнім для всіх гостей! Подбайте про дозвілля і розваги заздалегідь, продумавши все до дрібниць! Ми з радістю допоможемо Вам у цьому!

Портрет
Суть конкурсу полягає в тому, щоб намалювати чийсь портрет із зав'язаними очима. Для проведення конкурсу знадобиться кілька людей, охочих продемонструвати свої творчі здібності.
Учасникам зав'язують очі, дають у руки пензель чи олівець, і вони приступають до портрета. Те, що вийде в підсумку, розвеселить всіх.

Як курка лапою
Для конкурсу знадобиться кілька людей, яким вручаються фломастери. Але взяти ці фломастери вони повинні ногами, а не руками. Перед початком конкурсу учасникам загадується фраза, яка не вимовляється при інших гостях.
Таким чином, учасники конкурсу мають написати ногами фразу, а гості в кінці оцінять, чия фраза написана максимально зрозуміло.

Приємного апетиту
Для проведення конкурсу необхідно приготувати будь-яке блюдо, схоже на желе. Або ж навпаки розсипчасте блюдо. Учасникам потрібно вручити китайські палички або щось схоже. Завдання полягає в тому, щоб з'їсти ка можна більше. При цьому страви мають бути розкладені по тарілках в рівних пропорціях.
Наприкінці за зовнішнім виглядом визначається, хто з'їв більше. Він і стане переможцем конкурсу.

Пологовий будинок
Для проведення конкурсу необхідні пари «хлопець-дівчина». Вони виходять на центр залу. Кожна дівчина повинна представити себе в пологовому будинку, причому після пологів. Хлопці повинні представити, що вони прийшли в пологовий будинок до своїх улюблених дружин. Однак прийшли вони тільки під вікно, тому словесний діалог виключений.
Таким чином, кожна «дружина» повинна жестами та мімікою пояснити своєму «чоловікові», хто у неї народився. Наприкінці конкурсу кожен хлопець повинен розповісти, що він зрозумів з розповіді своєї дівчини.

Яблука
Для проведення конкурсу потрібно запросити кілька добровольців на центр залу. Крім того, необхідно винести таз з водою, куди потім помістити кілька яблук. Гравцям зав'язуються руки за спиною, потім вони стають на коліна і починають виловлювати ротом яблука з води.
У цей час всі гості насолоджуються видовищем і отримують максимум позитивних емоцій.

Гороскоп
Конкурс нескладний і для його проведення знадобиться лише один творча людина, яка перед святом складе список гостей і по кожному з них складе жартівливий гороскоп. При цьому в гороскопі повинні бути підкреслені всі відмітні риси людини.
Зачитувати гороскопи необхідно з виразом, щоб гостям було цікаво. Можна навіть роздрукувати своєрідні грамоти з жартівливими гороскопами і вручити їх гостям.

Наїзник
Учасники діляться на дві команди. На відстані десяти метрів від них ставлять пляшки. Кожному видають саморобний ласо. Цим ласо учасники власне і повинні ловити пляшки. Та команда, учасники якої зловлять більше пляшок і зроблять це швидше, вважається виграла.
Якщо команди набрали однакову кількість очок, то конкурс можна повторити ще раз.

Зобразити річ
Суть конкурсу полягає в тому, що один з учасників повинен вийти на центр кімнати або залу і спробувати зобразити ту чи іншу річ. При цьому він не має право говорити. Інші учасники повинні відгадати, що їм показують.
Той учасники, який відгадає слово йде на центр залу. І так по черзі.

Відгадай голос
Для конкурсу потрібно якомога більше людей. Одному з них зав'язують очі і садять в центр кола. Один з учасників повинен сказати слово або фразу, а сидить в центрі кола, повинен відгадати, хто вимовив фразу.
Якщо гравець відгадує, то йому розв'язують очі, і він стає простим учасником, а той, хто виголошував фразу, сідає в центр кола і стає відгадувати. Для інтересу голоси можна міняти.

Купини
Учасників гри може бути скільки завгодно, головне, щоб їх можна було розділити на дві команди. Кожному гравцеві видають по дві картки, зроблені зі звичайної паперу. Дані картки будуть служити своєрідними купинами, за якими слід пересуватися.
Виграє та команда, гравці якої швидше за все перебираються за допомогою своїх купин через все болото.

 

...