Сценарії Нового року 2014

...

Сценарій «До нас приходить Новий рік і подарунки всім несе!»
Сценарій розроблений для дітей молодшого віку (4-7 років). Можна провести свято в дитячому саду або вдома в колі кращих друзів. Сенс сценарію полягає не тільки в розважальних заходах, а й у заохоченні творчого потенціалу хлопців.
Сценарій «Рік Дракона ми зустрічаємо, всі образи проводжаємо!»
Сценарій розрахований на проведення корпоративного свята - Нового 2012 року! Сценарій передбачає проведення розважальних заходів, танців, спокійних ігор і конкурсів. У сценарії будуть вживатися імена, їх потрібно замінити на реальних переможців у конкурсах.
Сценарій «Новий рік в компанії з Бабою Ягою»
Сценарій розрахований на дорослу аудиторію і може бути проведений в колі друзів, колег, однокурсників. Заздалегідь слід приготувати костюм Баби Яги, а також тексти пісень, які слід роздати всім присутнім під час свята.
Новорічний сценарій для старшокласників
Сценарій свята для старшокласників, присвяченому Новому року. Цей сценарій являє собою літературну композицію, яка допоможе кожній дитині побачити роль Діда мороза і Снігуроньки в його житті. Улюблені персонажі. Що може бути краще.
Веселий новорічний корпоратив
Сценарій для проведення новорічного корпоративу. Це може бути корпоратив в кафе із замовленням ведучого, а може проходити просто на роботі (скажімо, вечір), а провідною (або ведучим) може бути один з працівників підприємства.
Новорічний сценарій для дітей
Скриня з подарунками зачарували п'ять казкових персонажів: Баба Яга, Водяний, Кот-Баюнчік, Соловей Розбійник і Кощій. Два ведучих: Василиса Премудра і Іванушка намагаються дістати ключі і в цьому їм допомагають діти.
Сценарій святкування Нового року в молодших класах «Новорічна казка»
Героїв не в сценарії так багато, що не розмазаний сюжет - якраз те, що потрібно для наших малюків. У цій казці дітлахи зустрічаються з добрими персонажами. Новий рік для діточок є найулюбленішим святом. Даний новорічний сценарій допоможе дбайливим батькам, зробити ваших малюків найщасливішими на світі.
Новорічний бал-маскарад
Сценарій підходить для дітей і дорослих, які люблять казки. Без плоских жартів і вульгарності. Потрібні маскарадні костюми і бажання увійти в обраний образ. Трохи декорацій. Сценарій розрахований на 4 години.
Сценарій для дітей «Колобок на Новий рік»
У даному сценарії головна дійова особа Колобок несе «Радість» Дідові Морозу, що б він роздав її разом з подарунками всім дітям. На його шляху зустрічаються різні персонажі, які намагаються з'їсти колобка.
Сценарій новорічного свята для молодших школярів
Новий Рік - свято космічного масштабу, тому й гості до дітей завітають позаземні. Сама Зірка Кассіопея і її свита снізойдут до малечі, очолюваної романтичним Звіздарем. Відважний Супергерой приборкає космічних піратів, і ніщо не стане шляху у Діда Мороза і його красивою внучки.
Сценарій для дітей «Новорічна пригода Буратіно»
Лисиця Аліса і Кіт Базиліо вирішили зіпсувати дітям свято, вони закрили ялинку на замок, а ключ віддали Карабасу-Барабасу. На ялинці не могли запалитися вогники і сміливий Буратіно знайшов спосіб повернути ключ і свято відбулося.
Сценарій «Ялинка, гори або як відсвяткувати Новий рік у колі родини!»
Сценарій розрахований на проведення Новорічного свята у колі сім'ї. Бажано, щоб на заході були присутні близькі родичі або друзі для проведення невеликих змагань. При складанні сценарію враховувався вікові особливості всієї родини, у тому числі дітей 7-15 років, батьків, бабусь і дідусів.
Сценарій «Новий рік відзначимо разом - танцем, гумором і піснею!»
Сценарій розрахований на проведення новорічного свята в початковій школі (5-8 класи). Обов'язково слід заздалегідь приготувати невеликі подарунки - сувеніри, які будуть вручатися хлопцям після кожного проведеного конкурсу.
День народного гуляння або як відзначити Новий рік з колегами?
Сценарій розрахований на проведення корпоративного новорічного свята. Далі будуть представлені найцікавіші і забавні конкурси, які не дадуть нудьгувати жодному присутньому на заході колезі. Ведуча буде розповідати віршоване вступ і пояснювати суть конкурсів.
Сценарій Нового року для дітей
Новий Рік - довгоочікуване свято для всіх, особливо для дітей. Вони весь рік чекають доброго старого з мішком подарунків і слухаються маму і тата. Даний сценарій призначений для дітей 3-7 років, більш маленькі дітки можуть злякатися, побачивши Бабу Ягу, для більш старших - він здасться занадто дитячим.
Новий рік - це ялинка, запах мандаринів і очікування дива! Ще в дитинстві ми асоціювали це свято з чарівністю та виконанням бажань. Яскраві сценарії святкування Нового року - це запорука чудового настрою та позитивних емоцій, передчуття чогось нового і світлого. Дитячий ранок або сімейне застілля стануть ще веселіше і цікавіше. Новий рік до нас мчить, скоро все станеться!

 

...