Смішні привітання 8 березня

...

Хочу тебе привітати з 8-им березня
Поздравок я докладу до подарунка.
Щастя хай ніколи не закінчується,
Удача частіше нехай посміхається,
Щоб частіше чути був твій сміх
Посмішкою променистою радувала всіх.
Залишайся, як і раніше, неповторною
Моєю другою улюбленої половиною.

Привітати бажаю і кілька рядків,
Від серця пишу я тобі поздравок,
Всесвітній день жінок один раз у році,
Подарунок за краше тобі я знайду.
Будь щаслива мила, хай у тебе
Без щастя, удачі не проходить і дня,
Любові і достатку нехай сповнений твій дім,
І ти оточуй всіх турботою і теплом.
Нехай в житті твоєї буде море азарту,
Удачі, любові! З 8 тебе березня!

Мила і єдина,
Вітаю з восьмим березня
Дорога і улюблена,
Жди ти від мене подарунка.

Я люблю тебе рідна,
Ну, і вітаю,
І бажаю багато щастя,
І світу бажаю.

Знай, рідна,
Що вірші писати я не вмію,
З поздравком дуже старався,
Ти повір, повір мені.

Всіх представниць прекрасної половини людства вітаємо з весняним святом, з жіночим днем. Нехай опромінюються променистими посмішками ваші обличчя, кожен день дарує добро, турботу і ласку. Мільйони троянд, тисячі мімоз - сотні квітів до ваших ніг.

Всіх дам, вітаємо зі святом. Бажаємо щастя, любові, ще більшої краси. Нехай кожен день радує вас увагою і турботою близьких, життя наповнюється новими враженнями, тільки позитивними емоціями, яскравими відкриттями. Ми вас любимо, цінуємо, просто обожнюємо!

Дорога моя, кохана, ніжна, я вітаю тебе з Міжнародним жіночим днем! Це радісне свято почалася весни, в який так приємно продемонструвати тієї половини людства, заради якої ми живемо, свою любов і ще раз сказати всім жінкам, які вони гарні!

Кажуть, що весна - час кохання, нового життя, найпрекрасніших квітів і не випадково, напевно, саме тепер ми вітаємо жінок, адже вони втілюють у собі самі чудесні весняні якості: сонячну посмішку, непередбачувану весняну грозу, ніжність і свіжість першого листя. З святом, квітучі наші пані!

Милі леді, суворі дами і просто прекрасні наші жінки, цей день даний нам для того, щоб висловити наше захоплення вашою красою і грацією, щоб взяти на себе частину ваших повсякденних турбот і, нарешті, зрозуміти, наскільки ж сильно ми вас любимо!

Дзвенить весна, щебечуть птахи і як швидкий струмочок дзюрчать дзвінкі голоси наших красунь, наших милих леді. Ви різні: яскраві як квіти, ніжні як хмари, стрункі як берізки, ароматні як черемха, але однаково трепетно ​​і сильно ми любимо вас. Щастя вам і любові!

Милі пані, з святом весни, ласки, уваги, зі святом жіночої чарівності. Від щирого серця бажаємо щастя, любові, благополуччя. Нехай поповниться ваш будинок черговим букетом квітів. Нехай не вистачає поличок для подарунків і вазочок для цукерок. У цей день все тільки для Вас!

 

...