Прикольні тости мамі з днем народження

...

Дорога матуся, я вітаю тебе з чудовим святом - днем ​​народження ... І хочу, щоб весь світ сьогодні радів разом зі мною. Тебе поважають колеги по роботі, люблять сусіди, а я тебе - обожнюю, моя дорога матуся.
Я бажаю тобі:
Щастя на тисячу років,
Радості ... Життя без бід,
Щоб здоров'я служило,
Щоб сонце тобі світило.
З днем ​​народження, дорога мама!

Я за матусю милу кажу свій тост,
Буде нехай з тобою віра і любов!
Нехай тебе ніхто не ображає,
Тільки шанує, поважає!
Будь здорова, мамо, завжди,
За тебе, рідна, п'ю до дна!

Я хочу підняти цей келих за наших мам, найдорожчих і близьких на світі. Матусю ми бачимо першої, коли народжуємося на світ, і це яскраве враження від зустрічі з нею супроводжує нас все життя. Правильно кажуть, що мама - це синонім слова «любов». Тому що тільки мама може любити нас просто так, прощати нам будь-які вчинки й образи, радіти нашим успіхам. І якщо іноді тобі не вистачає нашої уваги, прости нас. А, головне, пам'ятай слова великої жінки: «Я мама, а мама ніколи не буває самотньою».

Хочу сьогодні розповісти
Один великий секрет -
Прекрасніше матусі моєї
І краще просто немає!
Подарунків багато і квітів
Бажаю я, люблячи,
Нехай все буде добре,
Мамуля, у тебе!

Маму нашу вітаємо,
Іменинниця вона!
І з хитринкою лукавою
Дивиться, як у вікні місяць.
Ти прекрасніше всіх на світі,
Адже прекрасніше мами немає!
Назавжди твої ми діти
Хоч і нам чимало років!
Будь здоровою і щасливою,
Будь бадьора і сил сповнена,
Самою милою і коханою!
За тебе, мамуся, до дна!

Як би ми цього не хотіли, мама, але доводиться визнати, що ти поступово стаєш бабусею, але я сподіваюся, тебе цей факт не засмучує? Адже незалежно від віку ми будемо тебе любити, як і колись! І я хочу випити за тебе мама, за нашу молоду «бабусю».

Ніжні, працьовиті, ласкаві, незвичайні, вмілі, дорогі, вправні, щедрі, легкі, добрі ... Всі ці епітети якнайкраще підходять до слова «руки», і не просто «руки», а «мамині руки». У моєї мами саме такі - ніжні, працьовиті, ласкаві, незвичайні, вмілі, дорогі, вправні, щедрі, легкі, добрі руки. Саме ними вона здійснювала тисячі справ, завдяки яким у мене було по-справжньому щасливе дитинство. Так давайте вип'ємо за те, щоб моя мама, дорога, кохана, дивовижна і найкраща мама була не менш щаслива, ніж була я всі ці роки.

Хочеться привітати матусю словами відомої притчі: У єврейської мами було три сини. Вирішили вони привітати її по-особливому в день її народження. Перший подарував їй величезний будинок, в якому було все, що душі завгодно. Другий подарував дорогу машину з шофером, на якій мама могла б їздити до своїх подруг. А третій навчив папугу читати улюблену Тору. Приїхавши в гості до мами, вона почали розпитувати її про подарунки. І ось що відповіла вона: «Спасибі вам, дорогі мої. Але навіщо мені будинок з такою кількістю кімнат, коли я люблю проводити час у своїй спальні. Навіщо мені машина, коли я дуже рідко виїжджаю у справах. А ось третій подарунок мені дуже сподобався. Не уявляєте, який наваристий супчик вийшов з цієї курочки ». Давайте вип'ємо за нашу маму, яка завжди була безпосереднім і оригінальним людиною!

Мама - це головний у житті кожної людина. Всі ми любимо і поважаємо своїх матерів. Вони бувають різними, часто ми їх не розуміємо або сваримося з ними, але від цього любимо їх не менше і завжди готові показати свою любов і підтримку. Я хочу випити за наших матусь і побажати їм одного - давайте більше свободи своїм дітям, великим і маленьким. Нехай ці слова відомого і розумної людини будуть не просто словами, а ви правильно зрозумієте їх зміст: «Перший подарунок матері - життя, другий - любов, і третій - розуміння».

Мамочка, від доньки із зятем
Поздоровлення прийми!
Бажаємо жити тобі
Як і раніше, в любові!
Не знати тобі ні горя, ні турбот,
І нехай так буде кожен цілий рік!
За цей п'ємо зараз ми від душі,
Ти випити разом з нами поспішає!

 

...