Тост з ювілеєм

...

Тридцять п'ять ... Неоднозначний вік. Вік, коли можна зміцнювати стабільний життєвий уклад, або навпаки, кардинально поміняти своє життя і почати її заново. Давайте ж побажаємо іменинникові, щоб не тільки в тридцять п'ять років, але і все життя він завжди б брав тільки правильні рішення!

35 - років, це вже вік. 35 років - це досвід і сила молодого, але вже зрілого чоловіка. 35 років - це знання життя, себе і жінок! 35 років - це початок життя! Так давайте вип'ємо за нашого іменинника, подолав новий рубіж і за його майбутні перемоги!

У людському житті є рубіж, на якому треба підводити підсумки і робити висновки з досвіду прожитих років. У чоловіків цей рубіж 45 років. Так давайте вип'ємо за (ім'я), який може пишатися прожитим, сім'єю, роботою, успіхом. Вип'ємо за його минулі і майбутні перемоги!

Ми прийшли сьогодні вітати тебе,
Щастя і здоров'я побажати люблячи.
Будь завжди здоровим, радості їж,
І на смачний тортик ти нас запрошуй.

Десять років сьогодні ювіляру нашому,
Задуває ти свічки, ми заспіваємо і станцюємо.
Отримуй подарунки в славне свято свій,
А ми за тебе соку всі поп'ємо!

Що таке 20 років? Це таке прекрасний час, коли у тебе є голова на плечах, але ти можеш здійснювати безумства. Це час, коли можна працювати весь день і веселитися всю ніч. Це час, коли все тільки починається, і все залежить від тебе. Піднімемо ж келихи за те, щоб нашому імениннику завжди в душі було 20 років!

16 років - це початок юнацького віку! А юнак - той же чоловік, тільки дуже молодий. Саме за молодість нашого іменинника я і піднімаю келих!

У цей прекрасний день, коли тобі виповнилося тридцять п'ять, давайте заспіваємо разом пісню, в якій є такі слова: «На жаль, день народження тільки раз на рік». Ми бажаємо тобі завжди бути веселим і життєрадісним. Нехай скрізь будуть оточувати тебе вірні і хороші друзі. Піднімемо келихи за іменинника.

Дорогий друг! Коли ми зустрічалися з тобою останній раз, тобі було тридцять і чотири. Ти був молодий і красивий. Пройшов рік. І ми всі бачимо, що ти ще більше покращав і помолодшав. Так давайте вип'ємо за те, щоб ти не був підвладний старості. А залишався таким завжди, як сьогодні. Так піднімемо дружно келихи за твою нестаріючу молодість.

Розумні люди кажуть: якщо дитині виповнюється десять років - він починає прощатися зі світом дитинства і йти по дорозі дорослішання. І сьогодні саме такий день! Наш (ім'я) зробив цей крок, на шляху до успіху і процвітання. І за це я піднімаю келих!

20 років років - початок всіх перемог.
Так прийми ж наші привітання,
Ми пріісполнени волненья,
Хочемо вшанувати тебе і дати пораду.

Як Соломон премудрим буть.
Неси в собі правдиве світло
Нехай буде твій життєвий шлях
Красивий і довгий, в сотню років.

Зараз піднімемо ми келихи
Запам'ятай цей ніжний дзвін.
У твоїй душі нехай буде він.
Як пам'ять про твоє початку.

 

...