Тост за новонародженого

...

Піфагор говорив: «Роби велике, не обіцяючи великого». Давайте вип'ємо за це обіцяне, довгоочікуване і велике - за новонародженого!

«... Пора перестати чекати несподіваних подарунків від життя, а самому робити життя », - писав Лев Толстой. Так піднімемо келих за найголовніший подарунок - саме життя! За новонародженого!

Пропоную випити за те, щоб новоспечені батьки керувалися у вихованні своєї дитини словами Піфагора: «Бережіть сльози ваших дітей, щоб вони могли проливати їх на вашій могилі».

Вітаю вас з додатком в родині! Мені здається, це найкраще, що ви зробили в житті! Тому хочу побажати вам, щоб ваше життя, повна тепер турбот і клопоту, була радісною та безхмарним! Хоча б для нього ... З новонародженим!

Вітаю з збільшенням сім'ї! Згадавши закон переходу кількості в якість, можу стверджувати, що раз сім'я стала більше, значить, вона стала краще! А значить, можна побажати тільки одного - щоб і життя ваше стала краще! Щастя вам і вашому малюкові!

Ледве встиг з'явитися на світ малюк вже став предметом загального обожнювання, кумиром сім'ї. Це означає, що він не буде позбавлений батьківської ласки і розвиватиметься в атмосфері добра. Побажаємо новонародженому, щоб він був так само чарівний, гарний і життєлюбний, як його мати; розумний і добрий, як його батько!

Дитина виросте і стане дорослим. Але навіть і тоді ви залишитеся батьками. Тому хочу привітати вашого малюка з новоспеченими мамою і татом!

Прийміть поздоровлення - «у вашому полку прибуло ... »Хочу побажати, щоб у вашої дитини було все те, про що мріяли ще ваші батьки! З новонародженим вас!

Діти - це квіти життя. Як чудово, що на землі з'явився ще одна квітка. Вітаю вас, дорогі мої садівники! Хочу побажати, щоб до старості перед вами був великий і красивий букет!

Неважливо, хлопчик чи дівчинка, але все одно вітаю! Якщо хлопчик - з продовженням роду! Якщо дівчинка - все одно вітаю!

 

...