Сценарій «День святого Валентина для школярів»

...

Сценарій до свята «День святого Валентина» для школярів.

Діючі персонажі - донька тюремника, наречена воїна, воїн, охорона, маги і чаклуни, святий Валентин і ведуча. Підготовка до дійства - оформити та підготувати валентинки, потім запечатати їх у адресовані конверти, крім цього потрібно виготовити валентинки від Святого Валентина і підписати їх відповідним чином. Далі - потрібно спорудити ордена з кольорового паперу: орден червоного серця, орден усміхненого серця, орден серцевої свободи і орден таємного серця.

Ведуча - це доросла людина, святий Валентин - також дорослий, маги і чаклуни - дівчатка і хлопчики в плащах із зірками, донька тюремника - маленька і тендітна дівчинка з прозорою пов'язкою на очі, яка символізує сліпоту.

Наречена воїна, воїн, охорона - всі ці персонажі мають бути одягнені в давньоримські накидки, зброю можна зробити з картону і фольги. Зал потрібно обважити плакатами і гірляндами, кульками і зображеннями сердець.

Ведуча: «Ласкаво просимо на наше свято, шляхетні пані та панове! Сьогоднішній день святого Валентина присвячений все тим хто молодий і закоханий, ви напевно знаєте про всіх легендах і історіях, складених про походження цього чарівного свята, на жаль сьогодні навряд чи можливо поговорити з самим Валентином. »

Маги і чаклуни рішуче і хором протестують - вони пояснюють, що все можливо завдяки серцевої вірі, зрештою маги запитують провідну і глядачів - чи хочуть вони щоб сам Валентин був присутній на святі?
- Поєднавши руки, маги і чаклуни закликають Валентина, на мить світло гасне і ось вже в центрі кімнати стоїть святий Валентин.

Ведуча запитує його, чому саме він протегує всім закоханим? - Валентин каже, що може показати допитливим присутніх свою історію, глядачі на секунду опиняться в минулому. Потрапивши в минуле глядачі бачать картину - воїн і наречена просять допомоги у Валентина: «Батьки хочуть віддати мене за нелюба, ми чули про тебе, тільки ти зможеш нам допомогти».

Валентин вирішує повінчати закоханих, але його переривають стражники, які звинувачують старого в тому, що він знову повінчав закоханих без згоди їх батьків. Валентина кидають у темницю, де він зустрічає доньку тюремника, яка повністю осліпла - Валентин повертає їй зір і просить дівчинку роздати листи рідним і близьким з добрими побажаннями. Не дивлячись на благання маленької дівчинки, стражники відводять Валентина на страту.

Ведуча розповідає, що такі невеликі листи і листівки стали називати валентинками, маги і чаклуни говорять, що вітати треба маму та вчительку, сестру, тата і брата, дідуся і бабусю. Потім - перерва, під час якого, донька тюремщіца з магами і чаклунами роздає всім присутнім валентинки. Під час цього дійства можна організувати нові конкурси та ігри, наприклад кулінарне змагання серед магів і чаклунів, крім цього можна організувати конкурс на кращий давньоримський костюм охранка, а також кращий наряд у магів і чаклунів, робити це потрібно, природно, заздалегідь.

 

...