Ігри та конкурси на 8 березня для дітей, школярів та дорослих

...

Для того, щоб жіночий свято вдалося, пропонуємо включити в програму наші веселі і добрі конкурси. Перевірити інтелектуальні, вокальні здібності слабкої статі і визначити у них рівень почуття гумору допоможуть наші забавні завдання. Спробуйте!

Макіяж
Запрошуються пари чоловік / жінка. Жінка повинна бути красива завжди, а вже тим більше на вечірці, тому перед «корпоративом» учасниці конкурсу направляються в «салон», де «майстри» зуміють професійно нафарбувати їм губи. Тільки майстри ці - чоловіки, на руках яких одягнені рукавиці. Який буде результат - оцінять глядачі. Перемагає пара, в якій у дами вийшли ідеальні губки.

Жінка-детектив
Свою увагу і талант міс Марпл можуть продемонструвати учасниці даного конкурсу. Запрошуються 5-6 дівчат, перед ними 1 хвилину дефілює чоловік, потім він виходить із зали, кілька змінює зовнішність і повертається до конкурсанток. Завдання дам - ​​відшукати, що саме змінилося в молодій людині. Ведучий заздалегідь говорить, скільки відмінностей потрібно знайти. Пані можуть відповідати по черзі або записати відповіді на листочку і передати ведучому.

Визнання
Всі учасники конкурсу сідають в коло. Ведучий - в центрі. Він повертається по черзі до кожного гравця і каже: «Я люблю тебе. Посміхнися мені! »На що учасник без частки посмішки відповідає:« Я теж тебе люблю, але мені не можна посміхатися ». Стриматися від посмішки в цій ситуації вкрай складно. Той, хто розсміється, займає місце ведучого. Повірте, відбувається це дуже часто. Грати можна до нескінченності.

Солодка парочка
Хто з жінок не любить солодкого? А що робити, коли поласувати немає можливості? Звичайно, покликати на допомогу чоловіка. Отже, у конкурсі беруть участь пари він / вона. Ведучий викладає на тарілку шоколадні цукерки в фантиках. Учасники конкурсу прибирають руки за спину. Пари повинні «взяти» цукерку, роздрукувати її, і чоловік пригощає свою даму. Перемагає пара, в якій жінка перша з'їдає цукерку.

Молоді мами
Запросіть для участі дівчат і молодих жінок, поставте їх парами і зв'яжіть їх дотичні руки. Тепер покладіть перед кожною парою голу ляльку і пелюшку і запропонуйте молодим мамам запеленать «новонародженого». Хто швидше і акуратніше зробить це, той і переможе у конкурсі.

Кльова сосиска
У конкурсі можуть брати участь як чоловіки, так і жінки. Всі бажаючі утворюють коло, в центрі - ведучий. Кожен по черзі ставить ведучому питання, але відповісти можна лише словами: «клейова сосиска!». Як тільки ведучий засміється, він міняється місцями з людиною, ставлю провокаційне запитання.

Знайди вихід
На подіум запрошуються дами, яким видаються конверти із завданням. Точніше, кожна отримує «складну життєву ситуацію» і тут же пояснює глядачам, як вийде із ситуації. Наприклад: повернувшись додому, ви виявили у себе в квартирі даму, яка розгулює у вашому халаті. Перемагає та учасниця, яка запропонує самий оригінальний вихід.

Диктори
Всім відомо, що диктори перед роботою «розминаються», повторюючи скоромовки. Учасницям пропонується взяти участь у конкурсі дикторів. Для прикладу тут кілька скоромовок, але ви можете використовувати свої. Перемагає та дама, яка чітко, швидко і правильно проговорить 3 фрази:
Кокосовари варять у скорококосоварках кокосовий сік.
У Кабардино-Балкарії валокардін з Болгарії.
Хіроманти і хірурги характеризують хвороби рахітів крихкістю хрящів і хронічним хромосомним харакірі

Пристрасний поцілунок
Для цього конкурсу потрібно постер з популярним естрадним виконавцем, актором або спортсменом. Жінок попереджають, що вони будуть представлені молодій людині, а тому нехай припудрити носик і підфарбують губки. Мета ведучого полягає в тому, щоб всі дами підновили помаду на губах. Далі учасницям демонструється загальний кумир, а потім їм по черзі зав'язують очі і пропонують поцілувати чоловіка в губи. Переможницю виявляють по самому точному і пристрасному поцілунку.

Пікантна резиночка
Береться звичайна білизняна гумка, з якої робляться кільця з діаметром 20-25 см. Кількість таких кілець має відповідати кількості учасниць. Кожна дама одягає гумку на талію. Потім, під повільну музику вони повинні еротично зняти гумку через ноги. Для більшого ефекту світло можна пригасити. Переможницю визначають глядачі-чоловіки.

 

...