Конкурси на Новий рік

...

Щоб зустріч головного свята року пройшла на належному рівні, підготувати потрібно не тільки меню і музичний супровід, а й розважальну програму. Підібрані в нашій рубриці конкурси зроблять вечірку веселою і запам'ятовується.

Домашня заготовка
Цей конкурс проводиться у вузькому колі близьких людей, тому що це конкурс - анекдотів. У тісній компанії і вульгарний анекдот нікого не шокує, а от на масовому корпоративі реакція може бути різною. І краще заздалегідь попередити гостей про цей конкурс, тоді домашні заготовки обов'язково сподобаються всім учасникам свята.

Новорічний театр
Акторами у поданні будуть самі учасники. Інсценують одну з новорічних пісень. Запрошується чоловік 10, їм лунають таблички з іменами іменниками з цієї пісні, а «актори» повинні зображувати те, що буде озвучено «хором» - іншими гостями. Виходить дуже весело.

Конкурс творчої майстерності.
Коли гості втомляться від танців, саме час сісти за столики. Кожному столику пропонується скласти біографію одного з новорічних героїв. А потім, коли тексти будуть готові, потрібно розповісти історію від особи самого героя. Інакше кажучи, дідусь Мороз розсекретить свою автобіографію, Сніговик - свою і т. д.

Новорічні куранти (смішний)
Коли гості збираються, деяким з них на вході лунають жетони із завданням, можна навіть продати для більшої інтриги. У жетонах же зазначено, що в певний час запрошений повинен виконати якесь завдання. Дуже забавно, коли посередині тосту один з гостей раптом закукурікає або почне витанцьовувати твіст на столі.

Казкова горошина
До участі в це прикольному конкурсі запрошується слабка стать. Всіх дам вибудовують в одну лінію, позаду них - стільці, на стільцях - «горошини». Це загорнуті в папір предмети, а що саме, кожна учасниця може визначити не руками, не ногами, не очима, а тією частиною тіла, що знаходиться нижче попереку.

У пляшечку (для вузької компанії)
Для участі запрошуються 3 чоловіки. У центрі залу ставлять 3 пляшки з під шампанського. Чоловікам на талії зав'язують поясок, до якого прив'язаний олівець на довгій нитці. Олівець повинен виявитися з боку спини. Далі учасники, хто вперед, без допомоги рук повинні потрапити олівцем в пляшку.

Сніговий снайпер
Для кожної команди буде потрібно відро і набір куль з вати. Завдання кожного учасника - закинути якомога більше «сніжних грудочок» у відро, яке встановлюють на відстані 5-7 м від команди. Кількість команд залежить від загального числа запрошених. Чим більше учасників, тим цікавіше, особливо, коли все вже «під шафе».

Допоможи роздягнутися
Для участі запрошується кілька пар - чоловік / жінка. Ведучий тугіше зав'язує на шиї у чоловіків шикарні «метелики» з дитячих бантів. Всі учасники тримають руки за спиною. Дами повинні розв'язати тугу пов'язку у супутника, але пам'ятайте, що руки у них весь час знаходяться за спиною. Сильній статі дозволяється згинатися, нахилятися, щоб хоч якось допомогти партнерці.

Наливай, а то піду (для компанії)
Ведучий повинен мати набір предметів: чарка, стакан, тарілка, ківш, графин, банку 3л, ополоник, каструля, відерце дитяче і т. п. Всі розсаджуються за столом і починають говорити тости. Але наливати спиртне їм будуть в перераховану посуд. А коли тостами побачить предмет, з якого він буде пити, він радісно повинен вигукнути: «Наливай, а то піду!»

Наша ялинка
Проводиться в будь-якій компанії, якщо в приміщенні є прикрашена ялинка. Ведучий пропонує пройтися хороводом навколо ялинки, помилуватися красунею і її іграшками. А коли пісня закінчується, всі повертаються до ялинки спиною, і починають згадувати, які прикраси були на дереві. Хто останній - переможець.

 

...