Конкурси на дівич-вечір

...

Якщо слідувати всім весільним традиціям, то варто згадати ще одну. Напередодні урочистої дати наречений прощається з холостяцьким життям і влаштовує парубочий, а наречена запрошує своїх подруг провести разом вечір. Жоден дівич-вечір не обійдеться без одкровень і ворожінь. Ось кілька найбільш цікавих способів передбачити долю і повеселитися.

Збери собі чоловіка
Для цього конкурсу потрібна попередня підготовка. Необхідно підібрати фотографії чи малюнки чоловіків одного формату і виду. Інакше кажучи, якщо це портрет 9 на 12, то всі фото повинні бути такими. Далі картинки потрібно розрізати, чи не дуже дрібно, і всі фрагменти перемішати. Запрошуються до участі у конкурсі стільки дівчат, скільки знімків було розрізано. Кожна повинна «зліпити з того, що було» для себе чоловіка.

Пляшечка
Береться традиційно порожня пляшка з-під шампанського. Дівчата розсідаються в коло і починають по черзі крутити цю пляшку. Не хвилюйтеся, ніяких поцілунків не буде. Та учасниця конкурсу, що розкручувала пляшку, повинна відверто відповісти на питання, а задасть його дівчина, на яку вкаже горлечко пляшки. Історії можна почути найнеймовірніші.

Проводи коханих
Це розвага підійде для дівич-вечора, якщо наречена - натура влюблива, і у неї до майбутнього заміжжя було не одне захоплення. Тоді потрібно роздрукувати фотографії всіх її симпатій, подружки роблять зі знімків красиві літачки, всі виходять на балкон і відправляють молодих людей в далекий політ. Романтично і комічно одночасно.

Кулінарна книга
До участі в конкурсі запрошуються 4-5 дівчат. Кожній лунає по 4 різнокольорових картки. На синій вони повинні написати рецепт супу, на жовтій - як приготувати десерт, на червоній - найкращий, на їхню думку, салат, а на білій - страва, яку вони готують з м'яса. Після прочитання та обговорення листи проколюються дироколом, шнуруються, і нареченій вручається кулінарна книга.

Ворожіння на дітей
А яке заміжжя без планів на народження потомства? Визначити стать і кількість дітей, як вважають дівчата, можна вже на дівич-вечорі. Наречена кидає собі за спину свою найулюбленішу чашку так, щоб вона розбилася. Скільки осколків - стільки й діточок буде в сім'ї. Якщо денце залишилося цілим, обов'язково народиться мудрець. Якщо оскільки рівненькі, то й дітки будуть Ладненько.

Театральні ігрища
З серветок подружки і наречена вирізають і склеюють лялькових героїв, яких можна надіти на пальці. Кожну ляльку буде озвучувати дівчина її створила. Наречена зображує сама себе. Тепер підступні «гості» починають підступати до неї з різного роду питаннями, «створюючи» непередбачені життєві ситуації, а дівчина повинна знайти вихід і зберегти самовладання.

Ворожіння на воску
Береться воскова свічка, вона дрібно кришиться в столову ложку. Потім віск нагрівається над полум'ям інший свічки. Так, ще буде потрібно гранований стакан з холодною водою. Отже, коли віск розплавлений, зосередьтеся і задайте будь-яке питання, що стосується нареченої, а потім вилийте рідину в склянку. Віск застигне, утворивши якусь фігуру. Ось тут-то кожна подружка зможе проявити свою фантазію і пояснити, що означає для майбутньої дружини цей знак.

Пиріжки гадальні
З листкового тіста печуться пиріжки. Але, перш, ніж повністю защипнути пиріг в нього кладуть записки, написані на вощеного папері. Причому текст повинен виглядати таким чином: спочатку відповідь з одного слова - іменника. Потім питання, що стосується конкретної життєвої ситуації і що починається словами: «Хто в сім'ї ...». Таким чином, на папері може бути написано: «... дружина. Хто буде прибивати цвяхи в квартирі? »Кожна дівчина бере пиріжок, знаходить секрет, потім питання і відповіді читаються по черзі. Завжди виходить забавно.

 

...